Keman Çalan Kızlara?

Cogu kez ilgimi cekmislerdir. Sanki sirf onlar icin icat edilmis bir enstruman, keman. Dogrusu keman calan bir kizla evlenme hayalim de var ama belki de evlenecegim kisiyi yollarim keman kursuna. :D Siz ne dusunuyorsunuz keman calan kizlar hakkinda?

Güncellemeler:
Bu ne cekingenlik tahuuu :))

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Keman bambaşka bana göre.. 5 yildir cok severek caliyorum cok emek istiyor ama emeklere kesinlikle degiyor. Uzgun oldugumda mutlu oldugumda kendimi parcalarla ifade ediyorum. Bazen delirtebiliyor cok calisma gerektirmesinden dolayi ama yine de o benim dostum. Bir seylerden kacmak istedigimde yanimda olan o. Kendimi ilerletecegim hep keman konusunda :)

0|0
    0|0
    • Calismalari dinlemek isteriiiizzz. :))

• Dinlemek isteyenlere calmayi cok severim ve cok mutlu oluyorum insanlar calmami istediginde. Ama sosyal medyaya koymayi dusunmuyorum pek :)

• Herkes de amma çekingenmiş yani. :) Keman aşkı bambaşka; ama... diyen cümlelerin sonu gelmiyor bir türlü. :)

Kızlar Ne Diyor 2

• 9 senedir keman caliyorum. Omrum yettigi kadar da devam edecegim. Keman calan kisi kiz veya erkek olsun hic fark etmez saygiyla bakarim. Cunku cok emek isteyen bir enstruman. Bir sure sonra parcaniz oluyor

0|0
    0|0
    • Sanal ortamda calismalarin varsa dinlemek isterim. Buyuluyor dogrusu. Daha cok klasik muzik eserleri favorimdir diyebilirim.

• Birkac kaydim var ama yeterli bulmadigimdan sosyal medyaya yuklemedim. Belki ileride koyabilirim. Klasik muzik eserlerinin vazgecilmez bir parcasidir zaten keman. Buyuluyor insani degil mi?

• Tqhmin bile edemezsin. O an o insan icin kelimeleri kolem haline bile getirebilirim :)

• Kursa gitmekle olmuyor.
    3. hafta da bıraktım çünkü delirtir, evdekini de delirtir.
    Sesi güzel olsa da yay çekmek öyle değildir , derttir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...