Kitaplarla ilgilenenler gelsin?

arkadaşlar bana çok ucuz kitap lazım ben topluca 50-60 kitap alacagım ama dedigim gibi çok ucuz olmalı korsan olup olmaması önemli değil ucuz olsun küflü eski püskü olmasın yeterli tanıdıgınız bir yer ya da bir site var mı ;? eger tandııgınız dükkan varsa şehir önemli değil

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Aziziye kitap evi :D viyanada. Cok güzel kitapları var. İnttende bulabilirsin orasını adresini :D tr var mı bilmiyorm

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim satış yapan bir yer var kitaparın bazıları korsan bazıları orjinal 6-7-8 o civar fiyatlar. Onun dışında ukitap diye site var istersen üye ol yardımcı olurum.

0|0
    0|0
    • kitaplar kaliteli mi? kagıdı felan kapagı bu iş yerine nasıl ulaşabilirim? internet sitesi var mı?

• Ankaradaysan zafer çarşısı var temiz ikinci el satar fakat ankarada değilim diyosan mesela benim imge Kitabevinde hesabım var , bir girişte 10 kitap alır çıkarım hastalık gibi , bunlar taksitlendiriliyo ve aylık cuzi bir fiyat ödüyosun, taksit geciktirmë de de bir süre daha veriyolar sıkmıyolar

0|0
    0|0
  • Beyazıtta çarşılar var ikinci el satanlar uygundur ya da normal alacaksan pazarlıkla uygun fiyata düşürebilirsin

0|0
    0|0
  • Piraye veda leyleklerin uçusu bunlar epey bol yapraklı

0|0
    0|0
  • İzmir sevgiyolu

0|1
    0|0
    • kitaplar nasıl iş yeri sahibi nasıl kişiye nasıl ulaşırım internet sitesi var mı istedigim kitabı bulabilirmiyim?

• Orada bicok kitapci var mutlaka aradığınız kitabi bulabilirsiniz, internet sitesi yok büyük ihtimalle

• aydın sevgiyolu istediğin kitabı 5 tlye alabilirsin

0|0
    0|0
    • kitaplar nasıl iş yeri sahibi nasıl kişiye nasıl ulaşırım internet sitesi var mı istedigim kitabı bulabilirmiyim?

• internet sitesi yok sokak satıcısı die tabir edilebilir ama istediğin ktap neyse bulabileceğini düşünüyorum

• İzmir-SevgiYolu Martı Kitap evi

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim kitaplar orjinal galiba normal piyasadan ne akda rdüşük acaba?

• internet sitesi var mı iş yerine kitaplar bakabilir miyim?

• onu araştırmak lazım, inan bilmiyorum bende

• Manisada sevgi yolunda naturelin yanında hemen kitapçı var bütün manisalılar bilir her kitap vardır yeni eski en pahalısı 10 lira 50 60 kitaba indirim bile yapalar

0|0
    0|0
    • kitaplar kaliteli mi? kagıdı felan kapagı bu iş yerine nasıl ulaşabilirim? internet sitesi var mı?

• yok korsan kitaplar ama harşeyi birebir hattaha kaliteli çoğunun kabartması bile var nasıl ulaşabileceğini bilmiyorum vallaha bende ayracı var ama 2010dan kalma aynı mıdır bilemicem adı güncel kitapçılık numara 05325768508

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...