Metalciler size soruyorum?

Metal muzik size neler hissettiriyor ? en cok hangi gruplari dinlerken kendinizi buluyosunz?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel geliyor, çoğu türe göre sebebine gelecek olursak bana göre müzik enstrümanla yapılandır. Daha çoşkuludur çünkü, bu yüzde orkestraların çaldığı müzikler insanı daha çok çoşkulandırır. Ki bunu bir zamanlar Trance müzik dinlemiş biri olarak söylüyorum. Ama toplumda metal müzik dinleyenlere karşı olan önyargı bir türlü geçmedi. Satanizmle bağdaştırmalar falan, ama en koyu tarz denilen black metal yapan grup üyeleri bile günlük hayatlarında gayet normal insanlar(istisnalar olabilir tabiki herşeyde olabileceği gibi). O tarz müzik yaptıkları için direk kişileri tanımadan kafalarında bir ön yargı oluşuyor insanların. Ben şahsen metalin yanında klasik müzikte dinlerim, çoğu klasik müziğin yapıtaşı sayılacak insanların bütün müziklerini de dinlemişimdir. Ama bütün müzik bilgisi Murat Boz, Mustafa Ceceli'den ibaret olan "tiki" diye tabir edilen gerikafalı insanlar metal müziği dinleyenlere kötü gözle bakınca sinir oluyorum. (Bana bişey dendiğinde lafı söyleyiğine pişman ediyorum gerçi) Senin dinlediğin türü dinlemeyen insana laf sokma çabası neden acaba, kimle neyle yarışıyorsun? Neyse konudan çok saptık, sevdiğim gruplar aslında birkaç tane olmasına rağmen o günkü ruh halime göre değişiyor parçalar.

0|0
    0|0
    • çok iyi yazmızsın dostum :) ama benımde metal dınledqm halde cok sevp kndmı buldqm halde snır oldqm bazı durumlar vr emınım hepmız rhtsızız onlardan. bı iron maiden t.shrtü giyip daha onun km oldqnu blmıyen. bı metal veya rock konsrnde gozlerı kömür gbi yapıp uzerne bı grup t.shrtü giyip elıne bıra alıp kafa sallayanlar :) bunlar yuzundende gercek metal sevenler mimlenmiş durumda.

• Lars çok iyi çalıyor ya diyipte adamı grubun gitaristi sanan insan gördükten sonra, Metallica'nın ne kadar düştüğünü anlamıştım ben. :D

• :D kızlrında fıle corap vrdır bole yırtarlr bı güzel ayakta deri conversler .d utanıorm bazen ama genede metal hayattır candır .d

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...