Neden bazı insanlar fotoğraflarda bu kadar fotojenik?

Bi link verecegim, bu linkteki çocukla lisede ayni siniftaydik. Kisa boylu ve çirkin. Hala arada goruyorum. Oldukça çirkin ama facebook hesabina oyle fotograflar ekliyorki gormesem bu çocugu manken sancagim. Artik ne oynamalar yapiyor fotograflariyla bilemedim. :(

link

0|0
17|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Beyaz donla havuza girmiş apaçi nan bu :x

2|2
    0|0
  • linkine yorum: bu vucudla ve apaçi tarzıyla neyin mankeni olcaksa artık, bilemedim.

baslıktaki soruna yorum: fotojeniklik yeri gelir çekene yeri gelir çekilene daha cok baglıdır. Bazı insanlar vardır 1megapixelle iso 600 le cek yine harika gozukur. bazısını en kral makinayla en iyi fotografcı da çek sonuc yine photoshopsuz hüsran olur. gesture ve posture cok onemli aslında. yani normal hayatında da durusuna yürüyüşüne, bakışlarına mimiklerine, gülümsemesine, fiziki davranıslarına dikkat eden birisin de otomatik olarak dogal ve guzel pozlar cıkabilir. Kimine ise saatlerce eğitim ver, şaşı ccıkar durur :)

0|0
    0|0
  • ben de olamıyorum moshe :( ... herkes çekemez sanrım bilen ellerde maymun bile brad pitt oluveriyor şahidim :(

1|0
    0|0
  • E bu çocuk böyle de çirkin?!

3|1
    0|0
  • Aşıkmı oldun kız çocuğa =))

0|0
    0|0
  • valla fotoraftaki arkadasina bir erkek olarak yorum yapacak degilim :)) ama fotojenik konusu gercekten dogru.. insanlar oldugundan cok farkli görünebiliyorlar.. sahsen foto cektirmeye bayilirim hatira bakimindan ama herzaman berbat cikiyorum :)

0|0
    0|0
  • Düzgün bir foto yok muydur ? Havuzda daha kısa görülmemiş mi ?

0|0
    0|0
  • Profesyonel birisi çekmeli.

Öyle elindeki telefonu arkadaşına uzatıp: "hadi beni burda çek" diyerek fotoğraf çekilmez. Güzel olsan bile çirkin çıkarsın.

1|0
    0|1
  • bende çirkinim ama fotolarda çok daha iyi çıkıyorum :p

0|0
    0|0
  • o donu nerden almis sorsana cok begendim

1|0
    0|0
  • Çocuk gözüne güneş gözlüğü değil şemsiye takmış.

0|0
    0|0
  • burada kollardan belli zaten ufak tefek oldugu aslinda. hem manken gibi de cikmamis, baska ornek yok mu?

0|0
    1|1
  • olur öyle :D

0|0
    0|0
  • ben degılım mesela ;)

0|0
    0|0
  • bu çocuk türk değil.

0|0
    0|0
  • Deşifre var dediler geldik :D B u f o t o neee :/

0|0
    0|0
  • harbiden çirkin mi D::D tipi fena degıl

0|0
    0|0
  • Fotoşop die bişi var ama herkesi güzellştiriyor benim tipimi bozuyor alet :D

0|0
    0|0
  • fotolarda bile mertlik kalmamış desene..oynamlar falan

0|0
    0|0
  • Ben de fotoğraflarda çirkin çıkıyorum ama neyse o yani.

Bence fotojeniklik çekilene değil çekene bağlı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...