Aranızda Ordu'lu olan var mı? bu Ordu'lular hepsi böyle mi?

sevdiğim çocuk ordulu,bende trabzonluyum ,of çok gıcık ya , bukadar inatçı bi adam görmedim,ayrıyız şimdi kavga ettik, barışmak istiyormuş beyefendi bananee barışmıcam dedim,bu sferde aman sevmiyodun zaten dedi hey allahımm :D ordulular nasıl olur erkekleri için çapkın vs.şeyler diorlar .s

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• ordudan fazla adam çıkmaz, çok kaba ve yobazdırlar hele esnafları aman diyim ! ... istisnalar da kaideyi bozmaz tüm karadenizde bilinirler şahsen samsunluyum burada 10 kişiden 9 u sevmez orduluyu, seven de zaten ya orduyla bi ilişkisi vardır ya da başka bir şeyi...

0|0
    0|1
    • Hımmm babacımda sevmiyor aman banane :D

• Bir şehirden bir ya da bir kaç kişiyi sevmemeniz o şehirin tamamı hakkında aşağılayıcı yayın yapma öküzlüğü nü yapan kişinin karakterini tahmin edebiliyormusunuz? Ben söyleyeyim karkter oluşmamış böyle birinden herşey olur.

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 6

• 1 tane öyle birini tanıdınsa orduluların hepsi böylemi diye bir düşünce pek mantıklı gelmedi bana, karakter bacım önemli olan nereli olduğu önemli değil.

0|0
    0|0
  • yok be çapkın değil hepsi

0|0
    0|0
  • uzak dur derim sana sadece.

0|0
    0|0
  • Hekimoglu gibi birini bile menfaatleri gereği öldürdüler gerisini sen düşün :)

0|1
    0|0
  • ordunun dereleri yukarı akar.ateyizler hadi bunu da açıklayın hadi !

1|0
    0|0
  • Haklısın kız hepsi öyle, katıldım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...