Aranızda Ordu'lu olan var mı? bu Ordu'lular hepsi böyle mi?

sevdiğim çocuk ordulu,bende trabzonluyum ,of çok gıcık ya , bukadar inatçı bi adam görmedim,ayrıyız şimdi kavga ettik, barışmak istiyormuş beyefendi bananee barışmıcam dedim,bu sferde aman sevmiyodun zaten dedi hey allahımm :D ordulular nasıl olur erkekleri için çapkın vs.şeyler diorlar .s

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

• ordudan fazla adam çıkmaz, çok kaba ve yobazdırlar hele esnafları aman diyim ! ... istisnalar da kaideyi bozmaz tüm karadenizde bilinirler şahsen samsunluyum burada 10 kişiden 9 u sevmez orduluyu, seven de zaten ya orduyla bi ilişkisi vardır ya da başka bir şeyi...

0|0
    0|1
    • Hımmm babacımda sevmiyor aman banane :D

• Bir şehirden bir ya da bir kaç kişiyi sevmemeniz o şehirin tamamı hakkında aşağılayıcı yayın yapma öküzlüğü nü yapan kişinin karakterini tahmin edebiliyormusunuz? Ben söyleyeyim karkter oluşmamış böyle birinden herşey olur.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 6

• 1 tane öyle birini tanıdınsa orduluların hepsi böylemi diye bir düşünce pek mantıklı gelmedi bana, karakter bacım önemli olan nereli olduğu önemli değil.

0|0
    0|0
  • Hekimoglu gibi birini bile menfaatleri gereği öldürdüler gerisini sen düşün :)

0|1
    0|0
  • yok be çapkın değil hepsi

0|0
    0|0
  • uzak dur derim sana sadece.

0|0
    0|0
  • ordunun dereleri yukarı akar.ateyizler hadi bunu da açıklayın hadi !

1|0
    0|0
  • Haklısın kız hepsi öyle, katıldım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...