Dünyada gezilip görülmesi gereken beş yer söyler misiniz?

merhaba kızlar soruyor uyeleri dunyada gezilip görulmesi gereken bes tane yer söylermisinz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Amsterdam
    Hawai
    İtalya
    İspanya
    Fransa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• phuket adası
    singapur
    las vegas
    italya
    avustralya

0|0
    0|0
  • paris, las vegas, miami, rio de janeiro, mısır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her yerden önce insan evini, yurdunu tanımalı. TÜRKİYE.
    Türk olduğumuz için yazmıyorum bundan sonrasını. Türkiye gerçekten çok özel bir ülke. Bizler buraya geleli ancak 1000 yıl oldu ama bütün tarihi düşünürsek anlatılacak çok hikaye var. Türkiyede bir mutfak kültürü var ki... Her şehirde ayrı bir lezzet, farklı tatlar. Ya doğası? İsterseniz deniz, güneş dilerseniz kar, kış. Ben şehir insanıyım diyenlere de görülmesi gereken yerler var, tabiat aşıkları için de.

Diğer 4 yere gelince ;
    Elbette Amerika ile başlanır. Bu koca ülkede her insana hitap edecek bir şey var. Analtmakla, saymakla bitmez. Benim çok sevdiğim 2 yer ; New York ve Las Vegas.

Uzak doğu. Çin ve Japonya.
    Dünyanın başka hiç bir yerine benzemeyen bambaşka bir dünya. Onları kıyaslayabilecek bir nokta bir benzer bulmak imkansız. Her ikisi de birbirinden bağımsız. Çin beni hep eğlendiriyor. Benim gibi bir dev ve yaptığı muziplikler çok ilginç görüntüler ortaya çıkartıyor.

İskandinavya
    Bu seçim kişisel. İnsan kendisiyle alakalı olan yerlere ilgi duyar. Bu çok normal. Bende bir zamanlar yaşadığım yerleri çok sevdim. Soğuk, donuk ve ruhsuz gelir bir çok insana ama ben oradaki insanların aile ortamlarını gördüm ve hiç de düşünüldüğü gibi olmadığını fark ettim.

En nihayetinde Yunanistan.
    Orası bizim için 2. ev. Tıpıkı bize benzeyen insanlar. Dünyanın bir çok yerinde bulundum ve bazılarında yaşadım ama Yunanistan bana hep evimi hatırlatıyor.

0|0
    0|0
  • New York
    New Delhi
    Şangay
    Tokyo
    Amsterdam

0|0
    0|0
  • Paris , İtalya , Amsterdan , Kıbrıs , Azerbeycan.

0|0
    0|0
  • beşi bir yerdeyi taktıktan sonra aklına bile gelmıyecek 5 ülke biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...