İzdivaç programlarını izliyor musunuz izliyorsanız ne için izliyorsunuz?

Türkiyede böle saçma sapan programları izliyormusunuz ben nefret ediyorum onlar konuşurken ben utanıyorum ya koca koca adamlar kadınlar ayıp ya dışarda tanış bundan iyi ya ben izliyorum 18 lik20lik çıtırlara bakıyorum :P çokta hoş giyiniyorlar...

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• ibret almak için izliyorum bazen

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gülmek için izliyorum sabahları su gibi , öğlen esra erol ( tabi vaktim olursa ) . çeşit çeşit insanlar , saçmalayanlar , ağlayanlar , nikah masasında kalanlar garip düşündürücü :)

0|0
    0|0
  • hayir izlemiyorum ozelliklede tanimadagim insanlarinda ozel yasantilarini evlenip evlenmeyeceklerini izlemek istemiyorum

0|0
    0|0
  • ya ben iziorum arada ama can sıkıntısı izlicek bişi bulamıorum sonra sinir oluorum kapatıorum

0|0
    0|0
  • haa evet ben izliom okuldn gelince uzanıom izliom onları kafa dağıtıom :D

o güzel giyindiklerine bakma kanalın makyözleri boyuyo onları fakir olanlara kıyafet temin edio. ordaki herkese yatacak ve yiyecek sağlıoo ohhh ekmek elden su gölden... tüm gün yapçak bşileri de yok ee napsın gariplerim bol bol süsleniolar :D boş vakittten kaynaklanıo yaniii

0|0
    0|0
  • ben izliyorum ama bole denk gelirsem esra erolu :D cok sacma ve cok komık geliyo canımın sıkıldıgı durumlarda embesiller ordusunu ızlyp mutlu oluyorum :D

0|0
    0|0
  • izliyorum , kocaman adamların küçücük laflarını da görüyorum .

0|0
    0|0
  • izliyorum bazen komiğime gidiyo :D

0|0
    0|0
  • hayır izlemiyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• pazartesi günleri film bulamazsak eşimle izliyoruz komik oluyor (:

0|0
    0|0