Lisans kpss ye giren var mı?

ya kpss ye hazırlanıyorum
türkçe sözel mantık sorusu yapamıyorum nasıl yaparım fikirlerine ihityacım var
ne yapabilirim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• genel yapamiyo onu zaten takilma ona mat ve turkce iti calis genel kultur zaten tam. bir muamma. artik kolay degil sinav basaeilar

0|0
    0|0
    • mat çok iyi degil
      tarih de çalışıyorum ama unutuluyor
      mecbur sözel mantık yapmam gerekmiş ne yapim

• inşaat teknikerligi

• alim. puanlariniz yuksekse matematiksizzot yat kalk mat calis

Erkekler Ne Diyor 4

• ben uniye hazırlanyom ama.. onu geliştirmen lazım basit sorular çöz mantıkla ılgılı oylece zorlugunu arttır ıyı bı sonuç alırsn bol bol çöz ama

0|0
    0|0
    • bol soru çözerim ama çözemiyorum mantık soru bir tane bile çözemiyorum o derece durum kötü

• en basıtlerini bilemi

• evet en basitlerini bile çözemiyorum ama ögrenmeyi çok istiyorum

• O 4 mantık sorusunu atla. Çok zaman harcıyor. Diğer sorulara yönel.

0|0
    0|0
    • ya o dört mantık sorusunu atlasam sanki diger lerini ful mu yapıyorum bütün dersler zor zorlaştırdıkça zorlaştırıyorlar 88 almam lazım herkes en kolay türkçe diyor bana sözel mantık zor geliyor türkçe en kolay mış türkçeyi fulle mek gerekmiş benim mat iyi degil zaten tarih bile zor geliyor anayasa normal
      ne yapim 88 almam lazım

• Girdim ben. Yapacak bir şey yok. Bol çözeceksin.

0|0
    0|0
    • kasç kişi anlattı ben anlamıyorum bir de standart sapması çok yüksek miş diger dersler zaten zor
      mat çok iyi degil tarih çok çalışıyorum unutuluyor bilmiyorum ne yapimenaz 88 almam lazım sözel mantık yapamıyorum

• şşte ne yapim inasan yapamayınca birileri bunu fırsat biliyor işte
      o kız benden iyi anlıyor havası bundan o yapamasaydı mantık sorusunu bu kadar bana çıkışamazdı ne yapalım

• Ben o tepki mi hem o kıza hem sana verdim. Çünkük o kız sana nasıl bakıyorsa sen de kendine öule bakıyorsun.

• yok kanka ben girmedim^^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben denemeşerde çözerdim sınavda zaman kaybından öteye gidemedim

0|0
    0|0
    • ya ben nasıl ögrenirim
      sen nasıl ögrendin bana kaç kişi bu konuyu anlattı anlamıyorum kardeşim 88 almam lazım mecbur mantık yapmam lazım mış standart sapması çok muş

• sen yinede götür bir soru dene bak çözüyormu çözmüyor mu

• tamam

Yükleniyor...