Didimde ki en güzel yer?

Tatil için didime gitmeye karar verdim bu yıl ve ilk defa gidecegim didime onerebileceginiz güzel yerleri var mı?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• akbük güzel ormanlık ama didime 35 40 km uzaklakta didim içinde sahilde eğlence merkezleri altınkum
    mavi şehri geçince aquapark var ufak ama güzel

didim.neredekal.com/.../ yemek içinde alo 24 var güzel fena değil hesaplı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Didim zaten çok ufak bir yer pek bir alternatifin yok. herkesin dediği gibi altınkum var orada denize girersin. birde apollo tapınağımı ne bir tapınak var orayı gezersin başka aklıma bişey gelmiyor şu an çok güzel yerdir zaten hee birde altınkuma 100m mesafede yazlık var istersen gelerem <3

0|0
    0|0
  • Çocukluğumda her yaz Didim/Altınkum'da Sarıkum diye bir yerde tatil yapardık. Köy hizmetleri kampı ve yanında yanlış hatırlamıyosam Denizli Öğretmenler Sitesi vardı. Denizi mükemmel, hemen derinleşmiyor, taş yok, dalga yok. Denize girmek için tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Altınkum derim çok güzel ailecek diyorsan yani ailevi ortam akbük e gidin ama akbükte de balıklar var söliyim :)

0|0
    0|0
  • Didim merkez

0|0
    0|0
  • Altinkumu biliyorum güzel bir yer.. Didime gidince gezersin akbuk var Mavişehir var hangisi hoşuna giderse orada tatil yap

0|0
    0|0
  • Aman Tanrım didim

0|0
    0|0
  • akbük çok güzel bir yerdi

0|0
    0|0
  • Biz NECLAYLA DİDİMDE ALTINKUMA gitmişdik çok beğendi NECLA sizede tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • yenikentti herhalde apollo tapınağına git zaten yakın

0|0
    0|0
  • didim güzel deyil ya

0|0
    0|0
  • Altin kuma gitme gibi bir hata yapma bence mavişehir daha ii

0|0
    0|0
  • altınkumu biliyorum sadece, güzeldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Altınkum:) 11 yil önce gittim sanırım:) Ama güzeldir. Annemler de hep öyle anlatır yani:)
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
Yükleniyor...