Kapat

En saçma bulduğunuz düğün adetlerimiz neler?

En saçma bulduğunuz düğün adetlerimiz neler?

Güncellemeler:
Sadece düğün değil ya hazırlık evresi hatta isteme düğün gecesi damadı dövmek felan hepsi içinde.
Kahveye katılan tuz biber bana aşırı saçma geliyor anneme zorla yaptırmışlar babam kahveyi icmeyince dedem sormuş kahveyi icmedin sevmiyorsun galiba felan diye babamda "kahve benim için önemli bir icecektir ancak kızınız kahve yapmayı bilmiyor öğrenmesi lazım" demiş...:))))

0|0
16|9

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 16

• Kadin evden cikarken beline baglanan kirmizi kurdele bana hediyelik/kurbanlik koyunlari hatirlatiyor onlara takarlar oyle.

0|1
    0|0
  • Çeyiz serme, gelin hamamı, kornaya basa basa gürültü kirliliği oluşturma, kına gecesinde ağlatma, katran gibi kına yakma

0|0
    0|0
  • Bence gelinin yakon arladaşının damadın sadıcını soyması adettendir deyip sandıkta kapıda falan para alması parayı veren sadıç olsada o para damattan çıkıyo tek karlı gelinin kankası ama gelin de artık bir yuva kuracak bütçeye çok zararlı çook :D

0|0
    0|0
    • Evlilik başlı başına maddi zarar zaten...
      İstemede alınan çikolata dan en son verilen yemeğe kadar.:))

• Evlilik demeyelim de düğün öyle biraz hele gösreriş yapmayo seven türk milletinde

• Farketmez bence sade bir yemek yeterli herşey için

• Benim saçma bulduğum bir adet yok hepsinin ileride bir anısı oluyor mutlaka anlatılacak birşey. ya komik yanını düşünün hele kızı ağlatmaya çalışan teyzelere ben gülüyorum :)

0|0
    0|0
  • hepsi.

0|0
    0|0
  • düğün saçma nikah salonuna topla milleti nikah şeker dağıt tamam

0|0
    0|0
  • kına gecesinde kızın zorla ağlatılması.. ağlayana kadar yüksek yüksek tepeler:P

0|0
    0|0
  • Kına gecesinde kızın ağlatılması. Ağlatmayı seviyoruz galiba o nasıl bir adet ya

0|0
    0|0
  • kına gecesi de sayılıyor mu :D bence çok saçma

0|0
    0|0
  • Hepsi

0|0
    0|0
  • çeyiz bir de gelin damadın ayağına basıyo ya çok saçma

0|0
    0|0
  • Kızı ağlatmak damadı dövmek birde zorla sizi piste sokup dans ettirmeleri düğün l*n bu düğün :D

0|0
    0|0
  • hepsi saçma

0|0
    0|0
  • Damadı döve döve odaya sokmaları tövbe yarabbim

0|0
    0|0
  • çeyiz danteller.. s. s.

0|0
    0|0
  • Genelini saçma buluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Oynamak zorunda olunması, fotoğrafçısından tut kuaförüne kadar alayının gelin-damat olunca fiyatları yükselmesi, bütün esnafın farkı fiyat uygulayıp kaz gibi yolması.

0|1
    0|0
  • adet değilde düğünler de bazı teyzelerimiz var oynamak istemeyen zorla pistte çıktığında göstermelik oynuyorken aradan 5 dakika geçtikten sonra neden pistten inmek istemez ve coşarlar :)

1|0
    0|0
  • tamami sacma

1|0
    0|0
  • zorla oynatması beni deli ediyor.

0|0
    0|0
  • nerden bilim :D

0|0
    0|0
  • Damadı uçan tekme atarak gerdeğe sokmak.

0|0
    0|0
  • Kına gecesi diye bişey varya çok saçma... Adetmiş falan filan

0|0
    0|0
  • Takı merasimi , oynamak..

Abi nedir bu ya mk yiyin iicin gidin iste bide zorla oynatiyolar damatla gelini

1|0
    0|0
Yükleniyor...