İzlediğiniz en komik film hangisi?

Arkadaşlar hayatınız boyunca izlediğiniz en komik film hangisi? Yerli veya yabancı fark etmez ama komik olsun azcık gülelim. Önerilerinizi bekliyorum.

Güncellemeler:
peki harbi define diye bi film var onu izledinizmi bn izledim süperdi :D
bnm izlediğim en komik film ( ali G ) muhteşemdi ya

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• dostumusun düşmanmı(Tais-Toi!)

Sinemalar.com Puanı:

6.6/10

IMDB Puanı:

7.0/10

Yapım:

2003 ~ Fransa

Tür:

Komedi, Suç

Yönetmen:

Francis Veber

Oyuncular:

Jean Reno, Gérard Depardieu, Leonor Varela, Andre Dussollier, Aurélien Recoing, Arnaud Cassand, Edgar Givry, Jean-michel Noirey, Jean-pierre Malo, Laurent Gamelon, Loic Brabant, Michel Aumont, Richard Berry, Ticky Holgado, Vincent Moscato

Senaryo:

Francis Veber, Serge Frydman

Yapımcı:

Said Ben Said

Görüntü Yönetmeni:

Luciano Tovoli

Müzik:

Marco Prince

Filmin Websitesi:

www.taistoi-lefilm.com/flash/index.html

Süre:

1 saat 25 dk

Gösterim Tarihi:

23 Nisan 2004 (Türkiye)

Kızlar Ne Diyor 6

• Uçak diye bir seri vardı ben çocukken, o seriye çok gülerdim...

• Bir film vardı adını hatırlayamıyorum ama nerdeyse her dakikasında gülme krizlerine girmiştim, Afrikada bir yerlinin maceralarını anlatıyordu..

Ama aklıma defelarca izlesem sıkılmam dediğim filmlerdem Hababam Sınıfı serisi, Züğürt Ağa, Tosun Paşa, Kibar Feyzo gelir simdilik.. Kemal Sunal, Şener Şen, İlyas Salman izlemekten çok keyf alıyorum zaten

Bir dip not; imdb.com sitesinde Hababam Sınıfı en komik 2. film secilmiştir ;)

• Kimbilir daha neler var diyorsun.:)) Ben lisedeyken edebiyat öğretmenimiz Hababam Sınıfı tüm zamanların en komik filmi seçildiğini ve bunu yurt dışında deslerde gösterildiğini söylemişti. İnternette arattım ama bişey bulamadım o yüzden emin oldugum şeyi yazmak istedim :)

• stiletto söylediğin Türk Sineması klasiklerini ben de çok severim. Şöyle bir haber vardı o aklıma geldi aklıma sen imdb'de Hababam 2. diyince link Sanırım bu hislerime tercüman olmuştur. : )

• komedi dükkanı izle yada şanslı masa:)veciyi geliyor vardı ya gülen gözlerde o güzel:)

• Hangover

• korkunç bir film

• şeytan - türk filmi

oynar başlıklı bir şeytan kadın var dönüyor 365derece kafası etrafında

ayetel kursii ile şeytan çıkarıyorlar

tertemiz domestos lan temizlenmiş gibi oluyor

Erkekler Ne Diyor 11

• Hababam Sınıfları arasında en iyisi Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı idi. Ayrıca Gülen Gözler de gayet eğlenceli bir Türk Filmi idi.

Yabancı filmleri tek tek incelesem ve saymaya kalksam 7-8 saat harcamam gerek belki daha sonra yaparım öyle bir yazı.

İlk üç yaparsam Comedy Genre'sında şayet şöyle olurdu.

1- Monty Python and the Holy Grail

2- Frank Oz'un Death at a Funeral'ı (Original version)

3- Step Brothers

• Yerli: Fasulye

Yabancı: Euro Trip, Dumb & Dumber, Hangover, Ice Age.

• ek olarak, salaklar sofrası vardır. eski sayılabilecek bir fransız filmi, yeni verisyonu çekildi mi bilmiyorum, bir aralar çekilecekti

• "geyik muhabbeti" 6-7 sene önce izledim, sağlam gülmüştüm.

• şekerpare

• biraz ucuk bı fılm ama hangover 2

• gelinin babası güzeldi, hem de dramatik, çok severim keşke tv'de yine rastlasam.

• şekerpare :D

• ali g de güzeldir. sasha baron cohen matraktır. hele bir çatışma sahnesinde kurşunlarla bunun resmini çiziyorlar ya. o sahnede kopmuştum :D

• aynen hacı :D bnde bittim ona ne hatundu ama ya :D

• harbi defineyi izledm. kötü değildi ama öyle çok da güzel değildi. abartılı şiveler, hiç olmamış köylü kızı filan... filmde tam anlamıyla koparan kısım dua sahnesi... o değil de ben o filmde haldun boysanın karısını oynayan kadına bittim :)

• there is something about marry,(ah marry vah marry)

• hababam sınıfı:))izlerken hala gülerim allah rahmet eylesin büyük bi sanatçıydı kemal sunal

• top gun serisi...

Yükleniyor...