• Sor
  • Bence

İzlediğiniz en komik film hangisi?

Arkadaşlar hayatınız boyunca izlediğiniz en komik film hangisi? Yerli veya yabancı fark etmez ama komik olsun azcık gülelim. Önerilerinizi bekliyorum.

Güncellemeler:
peki harbi define diye bi film var onu izledinizmi bn izledim süperdi :D
bnm izlediğim en komik film ( ali G ) muhteşemdi ya

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• dostumusun düşmanmı(Tais-Toi!)Sinemalar.com Puanı:6.6/10IMDB Puanı:7.0/10Yapım:2003 ~ FransaTür:Komedi, SuçYönetmen:Francis VeberOyuncular:Jean Reno, Gérard Depardieu, Leonor Varela, Andre Dussollier, Aurélien Recoing, Arnaud Cassand, Edgar Givry, Jean-michel Noirey, Jean-pierre Malo, Laurent Gamelon, Loic Brabant, Michel Aumont, Richard Berry, Ticky Holgado, Vincent MoscatoSenaryo:Francis Veber, Serge FrydmanYapımcı:Said Ben SaidGörüntü Yönetmeni:Luciano TovoliMüzik:Marco PrinceFilmin Websitesi:www.taistoi-lefilm.com/flash/index.htmlSüre:1 saat 25 dkGösterim Tarihi:23 Nisan 2004 (Türkiye)

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir film vardı adını hatırlayamıyorum ama nerdeyse her dakikasında gülme krizlerine girmiştim, Afrikada bir yerlinin maceralarını anlatıyordu..Ama aklıma defelarca izlesem sıkılmam dediğim filmlerdem Hababam Sınıfı serisi, Züğürt Ağa, Tosun Paşa, Kibar Feyzo gelir simdilik.. Kemal Sunal, Şener Şen, İlyas Salman izlemekten çok keyf alıyorum zatenBir dip not; imdb.com sitesinde Hababam Sınıfı en komik 2. film secilmiştir ;)

• stiletto söylediğin Türk Sineması klasiklerini ben de çok severim. Şöyle bir haber vardı o aklıma geldi aklıma sen imdb'de Hababam 2. diyince link Sanırım bu hislerime tercüman olmuştur. : )

• Kimbilir daha neler var diyorsun.:)) Ben lisedeyken edebiyat öğretmenimiz Hababam Sınıfı tüm zamanların en komik filmi seçildiğini ve bunu yurt dışında deslerde gösterildiğini söylemişti. İnternette arattım ama bişey bulamadım o yüzden emin oldugum şeyi yazmak istedim :)

• Uçak diye bir seri vardı ben çocukken, o seriye çok gülerdim...

• Hangover

• korkunç bir film

• şeytan - türk filmioynar başlıklı bir şeytan kadın var dönüyor 365derece kafası etrafındaayetel kursii ile şeytan çıkarıyorlartertemiz domestos lan temizlenmiş gibi oluyor

• komedi dükkanı izle yada şanslı masa:)veciyi geliyor vardı ya gülen gözlerde o güzel:)

Erkekler Ne Diyor 11

• "geyik muhabbeti" 6-7 sene önce izledim, sağlam gülmüştüm.

• şekerpare

• şekerpare :D

• harbi defineyi izledm. kötü değildi ama öyle çok da güzel değildi. abartılı şiveler, hiç olmamış köylü kızı filan... filmde tam anlamıyla koparan kısım dua sahnesi... o değil de ben o filmde haldun boysanın karısını oynayan kadına bittim :)

• aynen hacı :D bnde bittim ona ne hatundu ama ya :D

• ali g de güzeldir. sasha baron cohen matraktır. hele bir çatışma sahnesinde kurşunlarla bunun resmini çiziyorlar ya. o sahnede kopmuştum :D

• Hababam Sınıfları arasında en iyisi Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı idi. Ayrıca Gülen Gözler de gayet eğlenceli bir Türk Filmi idi.Yabancı filmleri tek tek incelesem ve saymaya kalksam 7-8 saat harcamam gerek belki daha sonra yaparım öyle bir yazı.İlk üç yaparsam Comedy Genre'sında şayet şöyle olurdu.1- Monty Python and the Holy Grail2- Frank Oz'un Death at a Funeral'ı (Original version)3- Step Brothers

• Yerli: FasulyeYabancı: Euro Trip, Dumb & Dumber, Hangover, Ice Age.

• ek olarak, salaklar sofrası vardır. eski sayılabilecek bir fransız filmi, yeni verisyonu çekildi mi bilmiyorum, bir aralar çekilecekti

• biraz ucuk bı fılm ama hangover 2

• gelinin babası güzeldi, hem de dramatik, çok severim keşke tv'de yine rastlasam.

• there is something about marry,(ah marry vah marry)

• hababam sınıfı:))izlerken hala gülerim allah rahmet eylesin büyük bi sanatçıydı kemal sunal

• top gun serisi...

Yükleniyor...