Kitap önerebilir misiniz? Okurken ağlatanlardan olursa da sevinirim :P

Ben kitap okumayı çok severim ama okurken ağladığım kitapları daha çok sevdiğimi fark ettim. Acaba sizin de bildiğiniz öyle kitaplar var mı, önerirseniz sevinirim.

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer kendini verip okursan "İki Cami Arasında Aşk - Mürvet Sarıyıldız link " kitabının seni ağlatması muhtemel.

"Aşkın Cep Defteri - Murathan Mungan link " farklı diyarlara sürükler.

"Beni Susarken Bölme - Kahraman Tazeoğlu link " her zaman duygularımda ansız inişler ve çıkışlar yaptıran yazarın son kitabı diğer kitaplarını da öneririm.

"Tavan Arasındaki Buda - Julie Otsuka link " son favorim.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• vadideki zakkum-balzac şiddetle tavsiye ediyorum :)

1|0
    1|0
  • kemalettin tuğcu hiç okumadım ama 3 denyo profesör iktisadçı eskiden tv de program yapardı her bölümde ismi geçerdi.sonradan verdikleri bilgilerin niteliksiz olduğu anlaşıldı tv'den kovuldular.boğaziçi galatasaray gibi okullarda hocalıkları aynen devam ediyor

0|0
    0|0
  • Kamelyalı Kadın - Alexandre Dumas Fils

Şiddetle tavsiyemdir.Aglamazsan gel

1|0
    0|0
  • Belki biraz aptalca gelebilir ama Oscar Wilde den Mutlu Prens beni çok ağlatmıştı ilk okul kitabı gibi görünebilir ki öyle ama çok duygulu hem zamanını da almaz 10 dk sürer.

0|0
    0|0
  • neden bu kadar ağlamak istiyorsun. yok yani kolayı var. gel sana iki tokat sallıyım. sabaha kadar ağlarsın (şaka şaka)

0|0
    0|0
  • ayşe kulin veda

ben çok ağladım hacı bu kitaba askerdim bi de o zman

0|0
    0|0
  • katyanin yazi. trevanian

0|0
    0|0
  • kuşe kağıttan olsun ki ıslaklıktan pösürmesin okey ?

0|0
    0|0
  • nasıl bi ruh hali içindesin kitap okurken mi aqlayacaksın :)

0|0
    0|0
  • okurken ağlıyorsan kitp öneremem sana ::)

0|0
    0|0
  • yok ki öyle duygusal birşey:))

0|0
    0|0
  • onun için film izlemelisin...kitapla ağlayabilirmisin bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Huzur sokağı romanı

0|0
    0|0
  • ayşe kulin kitapları iyidir

0|0
    0|0
  • Şu çılgın Türkler dicem de çok tan okumuşsundur :)) Hachiko adlı filmi izle..Garanti ağlaman

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kerbela yı okurken ağlamıstım ben kesın ağlarsın

1|0
    0|0
  • Üçüncü Kılıç ağlamaktan ölmüştüm :0 İçinde Aşk Saklı 'da güzeldi onda da ağlamıştım :)

1|0
    0|0
  • aşk kusura bakmaz...

okurken ağlamayı bırak resmen psikolojimi bozmuştu...

0|0
    0|0
  • ağlamak istiyosan sinan akyüz incir kuşlarını oku.bosna savaşı sırasında bi kızın yaşadıklarını anlatıyo.en önemlisi gerçek hayattan alıntı olması.özellikle sonu çok etkileyici.

1|0
    0|0
  • Yazmadan da edemeyeceğim. Kesinlikle Başı Bozuk romanını öneriyorum kesinlikle. Üstüne de tanımıyorum

0|0
    0|0
  • OD- İskender Pala. Sebepsizce ağlamıştım şimdi olsa ağlamam ama sen yinede oku.

0|0
    0|0
    • 10 kere başladım, hiçbirinde 20. sayfayı geçemedim.

• Bak ilk başları birazcık sıkıcı gelebilir ama sonradan çok akıcı. Bence 50. sayfaya kadar gel sonra nasıl bittiğini anlamayacaksın.

• tekrar deneyeyim, teşekkürler.

• CANAN TAN Piraye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...