Kursa gitmeden ney üflemek öğrenilebilir mi?

Şimdilik kursa gidicek imkanım yok, ama ney üflemeyi çok istiyorum çok seviyorum. kendi kendime çalışsam belli bir seviyeye getirebilir miyim internetten falan bakarak? yoksa kurs şart mı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öğrenirsin ben kendi kendime saz yan flüt falan öğrendim hatta ney de calicaktim netten bakarak bişeyler kalabilirsin ama kurs kadar olamaz tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• her enstrüman kursa gitmeden öğrenilir , sadece çok ilgi göstereceksin günde en az 2 saatini ayıracaksin ^^

0|0
    0|0
  • Öğrenirsin ama çok iyi çalamazsın. Kursta 2ayda oğreneceğin şeyi kendin 1 yılda zar zor oğrenirsin. Kursları çok pahalı değildir ama bir araştır derim ben.

0|0
    0|0
  • nefsini boşa tüketirsin

0|0
    0|0
  • zorr iş

0|0
    0|0
  • İnternetten derslerini takip edersen öğrenirsin bence. Kurs ücretleri çok fazla.

0|0
    0|0
  • evde deneme yoluyla öğrenebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ney üflemek zordur canım yani ilk baslarda sesi oturtmak zordur ses çıkarmaya basladıgın zaman yavas yavas notalara geçerek yapabilirsin.. ney'in var mı varsa kamıs mı yoksa plastik mi?

0|0
    0|0
    • kamısla baslaman iyi olur.. önce ses çıkarmaya ugras ama üstüne düş baya başın döner ama bırakma basım dönüyor diye ney üflemek nefes işi.. diyaframı dik tut

• bir süre sonra bas dönmen geçer alısırsın.. ney üflerken dik otur her zaman

• Video izleyerek öğrenilir ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...