Lütfen bana bu dizinin ya da filmin adını söyleyebilecek varsa yazar mısınız?

şimdi bn dizi ya da filmin bir kesiti izlemiştim ama adını biliyodum ama unuttum. şimdi filmde bir kız vardı siyahi gibi esmer tenli fakat onlara benzemiyodu daha çok araplara benziyodu neyse kısa saçlı bir kızdı saçları omuzlarına yakın bir yerdeydi işte bu kız hocasına aşıktı hocasıda beyaz biriydi hafif böle sarı sakalları tabi tam sarı değildi işte böylelerdi hatta kızla adamı biraz uyumsuz bulmuştum neyse dizi/ film yani tam olarak bunların aşklarını anlatmıyodu galiba tabii ben aklımda kalanı yazdım sadece bilen varsaaa lütttfen yazsınnn. sadece takıntıdan bulmak istiyorum. çoooook merak ediyorummmm

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• sene kactı?

0|0
    0|0
  • Bütün dizilerde var tarif ettiğin tiptekiler :))

0|0
    0|0
    • olabilir der bn çok az gördüm öyle :) hocayla öğrenci aşkı yabancı dizilerde (film değil hee)

• araştır

0|0
    0|0
  • bunu nezaman ızledın film arşivim geniş hatırlıyabilirm :)))

0|0
    0|0
    • youtubdan izlemiştim hani pretty little liars taki aria ve ezra varya onların bir klibini yapmışlardı onu izlerden altta bu izleyip de hatırlayamadığım şeyi izlemiştim yaklaşık 6 ay önceydi heralde :) öyle tanınmış bir filme benzemiyodu ama bulmak istiyorummm

• hmmm cıkartamadım ya :(

• pretty little liars taki aria

• Kutsal damacana 😅

0|0
    0|0
  • sen direk adamın ve kadının sac sakal ten rengini yazmısın daha detay yok mu?

0|0
    1|0
    • hatırlamıyorum kiii , zaten hani klip gibi bişeydi 3 4 dklık bişeydi aklımda kalanlar bunlar zaten hani belki dikkat çeker diye öyle özelliklerini belirttim kız siyah adam beyaz tenli ya o yüzden yanii

• 2. soruşun bu film delisi aklıma gelse gelmiyo ki

0|0
    0|0
    • oyuncular tanıdık mı bari

• dizi mi film mi karar ver ama bulcam l*n ben bunu du film mi dizi mi onu söle bir

• dizi

• çok az detay :D

0|0
    0|0
  • Brazzers'in kaçıncı sezonu kaçıncı bölümü hatırlamıyorum ama bir bak istersen. hocanın adı aklıma johny sins.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Pretty little liars da oyle bir durum var ama kiz epey beyaz tenli aklima gelmiyo baska

0|0
    0|0
    • ben onu biliyorum da işte zaten onu izlerken youtubda aria ve ezra için klip gibi bişey vardı onun altındada bu izlediğim şey vardı ama sonra unuttum şimdide bulamıyorum :(

• çook baktım ya aslında hani izlicemden değil de böle takıntıdan bulsam rahat etcem insan 4 - 5 ay arar mı saçma sapan bir filmi. neyse arıcaz malesef son çare buraya yazdım zaten.

• Him anladim kolay gelsin bulursun umarim

• Yok vallahi bilmiyorum:)

0|0
    0|0
  • Oyuncularin adlarini da mi bilmiyon? ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...