Unutamadıgınız film replikleri

bu zamana kadar aklınızda en cok kalan Unutamadıgınız film replikleri nelerdir ? :)

benım aklıma ilk bu gelıyor: "Kahpe bizansın yiğit güzeli elenora " :))

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• - Bedenin bu kadar ucuz mu bilemedim…

+ Asıl ucuz olan ne biliyor musun; beş kuruş vermeden savurduğunuz yargılarınız!

Ben insanları arabanın camına vuran yağmur damlalarına benzetiyorum.. Bazen bi damla yavaşça aşağı doğru kayarken başka bi damlaya karışıp güçlenerek daha hızlı ilerler. Ben de sana karıştım aşkımm..insanlar acımasız,savurgan… Hiçbirşeyin sonu gelmeyecekmiş gibi davranıyorlar. Birgün şoförun camı açabileceğini hiç düşünmüyorlar.

İNCİR REÇELİ

“Bazen ilk görüşte bilirsin, o insan senin kaderindir. Bazen bir ömür ararsın, bulunmaz..”

Bir çerçeve gibidir hayat. Bazen dışına çıkamayacağın anlar olur;ama önemli olan çerçeveye koyduğumuz resimdir.

AŞK TESADÜFLERİ SEVER

Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız. Madem hepimiz yatıyoruz neden yalnız yatalım?

Kadınlar, seni sen yapan özelliklerine aşık olurlar, sonra da o özellikleri senden almaya çalışırlar.”

Aşık olmak anlık bir şey. birden herşeyin çok parlak göründüğü, birden en pastel renklerin bile ısınmaya başladığı, birden tüm yemeklerin çok daha daha lezzetli olduğu bir an bu. İnsan karar vererek aşık olmaz, sadece bir bakar, olmuş.

KAYBEDENLER KULÜBÜ

Aptalca hayaller peşinde koşmayan bir kalp gösterin bana,

Bende size mutlu bir insan göstereyim...

(Bunu facede görmüştüm hangi filme ait bilemiyorum. )

1|1
    0|0
    • Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız. Madem hepimiz yatıyoruz neden yalnız yatalım?

Kadınlar, seni sen yapan özelliklerine aşık olurlar, sonra da o özellikleri senden almaya çalışırlar.”

Aşık olmak anlık bir şey. birden herşeyin çok parlak göründüğü, birden en pastel renklerin bile ısınmaya başladığı, birden tüm yemeklerin çok daha daha lezzetli olduğu bir an bu. İnsan karar vererek aşık olmaz, sadece bir bakar, olmuş.

KAYBEDENLER KULÜBÜ

+1 favorim her zaman :)

• rica ederim. benim de en sevdiğim repliklerden biridir.

• filmin kendsi de baslı basına güzel zaten o yuzden replikleri ile de daha da hos bir film

Kızlar Ne Diyor 2

• -Bana ayrılmamız için mantıklı tek bir sebep söyle.

+Sende bana birlikte olmamız için mantıklı tek bir sebep söyle.

*Üzgünüm Ama Seni Seviyorum filmin adı :)

0|1
    0|0
  • yorgunum patron

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...