Yabancı sanatçılara fazla mı ilgi gösteriyor bizim toplum sizce?

Yabancı sanatçılara fazla mı ilgi gösteriyo bizim toplum sizce ben öyle düşünüyorum ülkemize yabancı sanatçılar geldinde gökten bir melek inmiş sanki öyle davranıyolar ona halbuki yabancılar bizim sanatçıları tanımıyo bile

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• yerli sanatçılarda pek birşey yok. yabancılarıda benimsemem. olduda hem değerini mi bildik: link Kazım Koyuncu 25 Haziran 2005 te vefat etti akciğer kanserinden. bundan 8 gün sonra 7 yıl olacak. hiç zaman geçmemiş değil mi.. bu ve bunun gibi sanatçılar. biz Türk halkı olarak böyle sanatçıları haketmiyoruz ama. biz tavernadan çıkıp albüm yapan! kıçını başını gösterip sallayan! abuk sabuk şarkılarla popülarite yakalamaya çalışan şarkıcıları hakediyoruz! Şunu asla unutmayın: Popüler olmak isteyen sanatçılar her zaman bunun için yapmacık çaba harcarlar. Popüler olma gibi bir amaç gütmeyen sanatçılarda sadece EMEK harcarlar. değeri kime vereceğinizi iyi bilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yerli sanatcıların kalitesi belli. Ama sahne sovları bizim kötü

0|0
    0|0
  • işini güzel yapan herkeze saygımız vardır, özentilikle alakası yok bir nirvanaya bakın birde halil sezaiye . bu durumda yurdum malını kullanamam heralde :)

0|0
    0|0
  • Sahne şovunda bizden kat kat üstün oldukları için..

0|0
    0|0
  • btoplumu bilmem ben yabancılara bişey göstermem

0|0
    0|0
  • efsaneleşmiş olanlar için geçerli bu

0|0
    0|0
  • yabancılar daha çok güzel işler yapıyor burada ki gibi sıradan değil gösterişli.

0|0
    0|0
  • Tanımaz tabi çünkü herseyde ilerdeler teknolojide bilimde sanatta

0|0
    0|0
  • yabancılara ilgi göstermem hiç bir zaman ...

0|0
    0|0
  • gelişmekte olan ülkelerde normal bir durum bu

0|0
    0|0
  • Yabancılar globalleşmiş artık, bizim sanatçılar dönüğ dolaşıp aşk acılarını falan anlatıyorlar sürekli şarkılarda. Mıy mıy insanlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dışarıdaki insanların bizim şarkıcılarımızı tanımamaları onların beceriksizliği iyi müzik yapıyor, sahne şovları muhteşem gördükleri ilgiyi hak ediyorlar sonuna kadar

0|0
    0|0
  • Bu da başarıyla ilgili bence. Baktığın zaman ülkemizde onlar kadar başarılı bir sanatçıda yok. Olanında kıymetini bilmiyoruz.

0|0
    0|0
  • benm kardesm yabancı tanıdıgı kadar dınledıgı kadar kmse dınlmz sanırım :S hep yabancı sarkılar dınler.sanırım okudugu bolumun etkısı

0|0
    0|0
  • aynen ole .

0|0
    0|0
  • özenti milletten kısa hikayeler..

0|0
    0|0
  • evet evet evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...