Boğaz Turu'na katılan var mı?

ne kadar sürüyor verdiğiniz paraya değiyor mu? bol bol fotoğraf çekebildiniz mi ? nasıldı ?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• Boğaz turuna katıldım ve hala güneş lekeleriyle uğraşıyorum . Gezdim güzel yanları da var kötü yanları da.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• güzel tabii..yalnız yanınızda sevgiliniz olmasın mümkünse:)) onla sohbet mi yoksa o güzellikler mi arada kalıyor insan.. 1-1,5 saat kadardı sanırım..yakın bir zamanda boğaz ve b.ada turu yapacağım bir dostumla..bol bol çekeriz fotoğrafları da artık...

0|0
    0|0
  • 2 defa bindim.

Gayet de eğlenceliydi. Verdiğimiz para derken, 9-10 TL birşey veriyorsun kişi başı.

Baya da gezdiriyor kaç saat, daha ne ola ki?

0|0
    0|0
  • Ortaköy'den binersen güzel.15 tl civarı birşey olması lazımdı.Eminönün'den olanı deneme bile derim:))

0|0
    0|0
  • 15 tl dıe hatrlıorm :) ama hc gerek yok gdn adalara hem bogaz turu yapın hemdee adaları gezmıs olursnuz :)

0|0
    0|0
  • evet katıldım...eminönünden binmiştim 10 tlye..balık ekmek yemiştim teknede hoştu.

Bursa Mudanyadan bindim onda da 12 saat sürmüştü para vermemiştim :/

0|0
    0|0
    • Nasıl yani 12 saat sürüyor ve para vermiyosunuz?

• 1-2 saatmi 12 saatmi.? eğer 12 saat ise o kadar insan ne yedi ne içti o kadar süre boyunca. o kadar kısıtlı bir yerde.?

• tanıdık tekneydi öyle gittik...

yemeklerimizi götürdük zaten , bursadan karadeniz ile istanbul boğazının o kesim noktasına kadar gittik geri döndük , toplamda 12 saat olmuş olmuyor.

• ben skliorm yaa oyle yavas yavs ne ole

0|0
    0|0
  • En fazla 1.5 saat. Keyifli tabiiki yani martılar deniz falan hoş ortam

0|1
    0|0
  • Bedava katılmıştım belediyede staj görürken çok güzeldi 2 saat sürmüştü fotoğrflarda var

0|0
    0|0
  • Katılmadım ekinoks panpa.

0|0
    0|0
  • 2 saat sürüyor 12 tl bence çok gereksiz 2 saat aynı yerde dön dön dur. sıkıcı be eko

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1.5 saat 15 tl ..beşiktaş..ortaköy

0|0
    0|0
  • dostum ben kaç tl verdiğimi hatırlamıyorum ama verdiğin paraya değer boğaz turu:D bol bol fotoğrafda çekilebilirsin ama foto çekmek sıkıntı oluyo çünkü tekne habire sallanıyor ayakta zor duruluyor

0|0
    0|0
  • Heeee malak gibi martılara simit atıyon saat.Kalabalıksan iyi dostum ama şenşakrak bi ortam olacak.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş sahilden bin mis gibi oh püfür püfür,manitayla boğazın tadını çıkarın.

0|0
    0|0
  • Adalara gitmek daha iyi hemde bol manzara var.

0|0
    0|0
  • katıldım degıyor sık sık gıtmedıkten sonra guzel yanii degısıklık oluyor...

0|0
    0|0
  • gece gece nekadar bir soruda ne kadar soru var öyle :) ...katılmadım ama düşünüyorum ..

0|0
    0|0
  • evet birkaç kez katıldım. yabancılar geldiğinde falan seviyorlar onun için

0|0
    0|0
Yükleniyor...