Lice ye dikilen heykel nedir bunun hakkında ne düşünüyor sunuz? bu ne biçim iş anlamış değilim?

Lice ye dikilen heykel nedir bunun hakkında ne düşünüyor sunuz? bu ne biçim iş anlamış değilim yakında öcalan meclisede girerse şaşırmıcam artık

Güncellemeler:
Saygı çerçevesinde yapın lütfen.

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Terörist heykeline barış için çok güzel bir gelişme diyenlerin izninizle beynini s. kiyorum yarın bir gün ülkeyi bölerler bu mallarda bölsün tabi canım onlar da insan der bırakın polyannacılık oynamayı

0|1
    0|0
    • Barış için diyenler neyin kafası anlamıyorum zaten.

Erkekler Ne Diyor 18

• İlk çatışmada, bir Türk askeri; yani ''Süleyman Aydın''ı katleden bir soysuzun heykeli dikildi bu ülkede..

Alooo?
    Terörist itin birinin heykelini diktiler, heykelini..

3.bp.blogspot.com/.../ilk+sehit+suleyman+aydin.jpg

www.internetajans.com/.../...maz_kimdir_h71642.jpg

O... çocukları..

0|1
    0|0
    • Soysuzlar.

• şu an cizrede askerlik yapıyorum ve elime geçen ilk teröriste yapacağım ilk iş o anasız baba sız kalan evlatsız kalan anaların hesabını jiletleye jiletleye alıcam

• o heykeli dikenin de diktirenin de buna müsade edenin de görmezden gelenin de annelerine mektup yollamak istiyorum... Nie doğurmadın hatun sıçtın diye.. ha bide orta toplananlarındaaa (unutmadan)

3|0
    0|0
  • Hepsinin hesabı sorulacak, iç dış hainler nasıl yüz yıl önce asıldıysa aynısı olacak İstiklal Marşı " Korkma " diye başlar.
    Anaları ağlayacak hepsinin.
    1800 lü yıllardan beri isyan edip dar ağaçlarında asılan hainlerin sonunlarının onlar için mutlu sonda biteneceğine inanıyor musun?
    Tarihde görülmemiş bir şey.

0|1
    0|0
    • Hainlik Bence Aynı Kutsalları Kullanıp, Aynı Amaçlar Doğrultusunda Hareket Eden, Zorken Yanında Olup Rahata Kavuşunca İhanet Edip, İnsanları Katledip, Asimile Eden Zihniyettir, Yancı Düşüncelerinizi Bir Kenara Bırakın...

Bugünden Sonrada Hiç Bir Halt Olamaz..!

• Haha tarihde Türkler için hep öyle demişler de sonları ne olmuş.
      İngilizler , Yunanlar, Ermeniler de aynısını diyordu :D
      1800 lü yıllardan beri aynı teraneyi çalıyorsunuz bir cacık yok hala akıllanmadınız :D

• hükümetin kapalı kapılar ardında Hdp ve öcalanla anlaşmalarının bir sonucu olsa gerek. Allahım bugünleri de mi görecektik. bu topraklarda şehit düşmüş insanların atalarımın kemikleri sızlıyor.

2|0
    0|0
    • ak partili insanların söylediklerine inanamıyorum her şey gibi buna da bir kulp takmışlar neymiş barış ve kardeşlik içinmiş. tayyip 15 yaşında ölen bir çocuğu milyonlara yuhalatırken ne içindi o da mı barış içindi.

• hiç şaşırmam, o zamanda akpliler her şey barış ve kardeşlik için diye çığlık atarlar artık.

• Aynen öyle olacak.

• Ülke hızla bölünmeye gidiyor siz neyin hesabını yapıyorsunuz.. Elbetteki bir tarafın haini diğer tarafın kahramanıdır. Şu an her 2 taraf birbirinden ölesiye nefret ediyor.

0|0
    0|0
  • Olur Ya'da Olmaz Çok'da Umurumda Değil Ama Dersim'de Onbinleri Katleden Kişinin Ve Yancılarının Heykelleri Meydanalara Dikilip Sokaklara İsimleri Yazdırılıyorsa Dönün Bunu'da Bir Hesaba Katın..!

1|0
    1|2
    • aynı şey değil o operasyonun nedenlerini araştırırsan sonuca ulaşırsın. hem aleviler atatürkü çok seviyor ve tuncelide chp birinci parti olarak çıkar kaç yıldır.

• CNN'de Var Ve Niceleri Kıvır Kıvır Dur Sen Ama..!
      Birçok Prf., Tarihçi, Şahit Var Halen Utanmadan Reddediyorsun..!

Kendi İnsanına Kurşun Sıkacak Kadar Seviyesizleşmek Nedir?

Devrimmiş Tüküreyim Böyle Devrim'e, Bir Devrimci Olaraktan..!

Masum İnsanları Öldürmek Mi Devrim Hee?
      Kan Ve Gözyaşından Başka Hiçbirşey Getirmedi Bu Ülkeye, Sana Şunu Sorarım Sen Kendin Araştırdında Mı Buldun Bunu Yoksa Sana İlk Okula Gittiğinden Beri Öğretildiği İçin Mi?

Vaktinde Bir Kemalisttim Seninlede Aynı Şeyleri Düşünüyordum Bu Konu Hakkında Bile Ama Araştırdıkça Devamı Geliyor...

Sanırım %60'LIK Koyun Sürüsü İle Kalmadığını Ve Bu Oranın %90'lara Ulaştığını Görüyoruz..!

Okusana ''Atatürk'ün Sansürlenen Mektubu''nu Atilla Oral'dan, İzlesene Sansürlenen Videolarını, Okusana Yazılarını..!

Bunları Görmezsiniz Çünkü Korkuyorsunuz..!

• Luke Önce Edebinle Konuş, Şerefin Konusunda Ciddi Düşüncelerim Var..!

Bir Anne Gibi Kutsal Bir Varlığı Bu Denli İğrençlikler Söyleyebiliyorsan Dön Bir Annene Bak, Hoş Gökten İnmedin..!

Cahil Mi?
      Sorgulamak Ve Araştırmak Mı?
      Bir Gün Olsun Sana Dayıtılanlar Dışında Birşey Araştırmamış Ve Okumamışsın Kalkmış Burada Cahilsin Felen, Kendinizi bir B*K Zannediyorsunuz..!

• olabilir türkiyenin askerini heykeli dikiliyorsa onlarda diker artık barış ilan edildi böyle şeylere anlayış göstermek lazım askerlere karşı savaşanlarda insan onlarda bizim gibiler..

1|1
    1|2
    • sen ne anlayışından bahsediyorsunnn.

• İkiside değilim vatanımı seven bir insanım böyle ithamlarda bulunmayın lütfen.

• hayır dikkat ederseniz belki sözünü kullandım cümlenin içinde vatanını seviyosan insanlara eşit davranmayı ögren ama

• bak hazır başbakan koltuğumuz da boş, ondan iyisini mi bulacağız

0|0
    1|0
  • ne heykeli ve lice neresi

0|0
    0|0
    • Mahsum Korkmaz denilen vatan haini için dikilen heykelden bahsediyorum şehitlerimiz katilerinden diyarbakırda

• anladım teşekkürler

• Bunlar zaten belli değilmiydi. Yapılmak istenen de aynen o bunları yavas yavaş yapacaklar sinra bir bakmissin terörist başı çıkmış ams sana normal geliyo çıkması sonuçta adami. melek diye anlatmaya başladılar.

0|0
    0|0
  • Terör sorunu ortaya çıkaran Kemalistlerdi. Şimdi pkk da aynı yoldan giderek Kürt Kemalizmini bölgede egemen kılmak istiyor hepsi bu. Türk Kemalistler Kürt Kemalistlere kızıyor. Nasıl bir ülke burası ;)

0|0
    0|1
    • kürt kemalizmi diye bir şey yok bu dağdakiler komünizm istiyor ayrıca da atatürkü ve diğer hiçbir türk liderini sevmezler.

• siz sadece bir cahilsiniz kemalizmin anlamını en kısa zamanda öğrenmelisiniz. ayrıca dağdakiler asimile politikasına karşı değil sırf abd ve avrupa bu ülke gelişemesin dedikleri için orada.

• Kemalist olduğun nasıl da belli :) senin gibi olmayan herkes cahil, aptal mk malları!

• Güneydoğu da devlet var mı acaba?

0|0
    0|0
  • elimde imkan olsa o heykeli yıkardım kimse askerimi öldüren itin heykelini dikemez

0|0
    0|0
  • Ne heykeli işteyim ben haberim yok çok yoğun çalışıyorum bir anlatsana

0|0
    0|0
    • Mahsum Korkmaz denilen vatan haini için dikilen heykelden bahsediyorum şehitlerimiz katilerinden

• sabrımız tükendi artık vatan gidiyor elden.

• Biliyorum tükendi hatta ama mecburuz biraz daha bekliycez köpekleri en güzel anında vurucaz rahat ol sen.

• ben bu hükümetin bu soysuz kürtlerin ve bu soysuz devşirme humanist itlerinin 7 ceddini s*keyim

0|0
    0|0
  • Kimse ölmesin de bir heykelin önemi yok.
    Bir heykelle de ülke bölünmez ve bölündü diyenlerin çoğu faşisttir

0|0
    0|0
    • Dün barak indi bugün heykel dikildi yarın öcalan çıkar meclise girer.

• Bayrak inmesi orda ki askerlerin hatası başka hiçbir şey değil. Sadece birinin cesaret edip onu öldürmeden engellemesi lazımdı o da olmadı

• bu işler böyle, önce bayrağını indirirler sesini çıkarmazsın, sonra hayinlerin heykelini dikerler, arkasından özerklik ilan ederler derken bağımsızlık için halk oylamasına giderler bağımsızlık isterler. ama biz yinede bölündü demeyelim zira adımız faşist olur.

• cumhurbaşkanlığı seçiminde halk kararını verdi ülkeyi kürtlere sattı olay bu kadar basit yeni türkiye artık daha küçük bir yerdir din ile zorlanan insanları aptallaştırmak üzerine kurulmuş bir sistem üzerinde yürüyen yeni nesilin beynini yıkayacak bir türkiyedir hepimize ve tayyipe oy atanlara hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • izmire de gezmişin heykelini dikerler böyle giderse.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hoşgörü ve barış için atılmış bir adım

0|1
    1|1
    • böyle düşündüğünüze inanamıyorum.

• hümanizm diye lütfen kendinizi kandırmayın karşınızdaki böyle düşünmedikçe siz istediğiniz kadar polyanacılık oynayın çabanız boşuna. ayaklarınızla basabileceğiniz bir toprağınız kalmayınca hümanizme sığınabilirsiniz bayan.

• polyanacılık oynamıyorum ayrıca benim bir ismim var

• Yapılması gerekiyordu

0|0
    0|0
    • senin evinin önüne yapsalardı o zaman

• peki ne diyelim artık olan olmuş. yarın da tayyip gelir bir açılış da o yapar. fotoğraf çekilmeyi unutmayın sayın bayan

• Çekerim tabi recişle :D

• yeni türkiyeye hoşgeldiniz

0|1
    0|0
    • tayyibin kurduğu yeni türkiye artık biraz daha küçük bir ülkeyiz ama olsun tayyip bize yeter demi akepeliler. d

• aynen dimi !! ben ülkemi isterim herhangi bir adamı değil

• yakında özerklikte alır bu itler

0|0
    0|0
  • Ülkenin gidişatı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...