Adanalı insanlar nasıl olur?

İyisi de kötüsü de var biliyorum ama genel olarak Adana'nın insanları nasıl olur? tanıdıgınız bildiginz vs?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel insanları vardır, yani be 20 yıllık oralı bir insan olarak söylüyorum tabi ki karakteri bozuk insanlarda var insanın olduğu her yerde vardır bu, dinsiz derler bize alakası yok, allaha çok sövüyorlar ama herkes değil belli kısım bu acıya düşkünüz, ve genelde namuslu insanlardır. ben severim adanayı ve insanlarını

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Benim tanıdıklarım iyi
    ama kötü olanalr da vardır
    Her ilde oldugu gibi

0|0
    0|0
  • bir kız için arkadaşını çok kolay satarlar. iyileri de vardır tabi ama benim gördüklerim bu derece abazaydı

ayrıca şiveleri falan da çok iğrenç. tabi kendilerine göre güzeldir ama bana çok itici geliyor.

0|0
    0|0
    • adanada tek şive yok ki. her taraftan insan vardır. hatta Adananın özel bir şivesi bile yoktur yani. kebap var yen mi?

• he işte öyle konuşuyolar neyse kısacası alınmasınlar şiveleri kendilerine güzeldir ama ben beğenmiyorum.

• dinsiz olanı çok

1|0
    0|0
  • her an gülüp her an kavga çıkartabilirler :)

1|0
    0|0
  • sahsen bn hiç sevmıyorum

0|0
    0|0
  • Eğer seversen adam gibi adamlar ama diğer türlü sana dünyanın en itici insanları gelebilir.

0|0
    0|0
  • belalısı cok pıs olur tanıdıklarım var cunku :D uzak dur derım

0|0
    0|0
  • Kiz kardeskerimden biri adanaya gelin gitti tarsustan. Iyi sorun yok. Alkolu cok kaciriyolar.

0|0
    0|0
  • valla biz maça gittigimizde genelde kavga oluyordu
    cok sinirliler. d

0|0
    0|0
  • ben varım ey cemaat beni nasıl bilirsiniz hahahaha kimseden ses yok yaf nerde bu millet

0|0
    0|0
  • Ben gezmeye gittim adanaya, kimi görsem küfür ediyordu. Sürekli konuşmaya başlarken küfür bitirirken küfür. Hele çocuklar allah kitap bırakmıyorlardı. Hepsi öyle değil tabi. Ama bana çok sempatik gelmiyor açıkçası. Adanalı arkadaşlar üzerine alınmasın, iyi de var kötü de tabiki.

0|0
    0|0
    • kardeş gittiğin semtte bağlı adananın adını çıkarmış olan 2-3 semt var yoksa genelde öyle değiliz.

• Hepinizi genellemedim, gerçekten her yerde iyi de var kötü de. Ben Adana 'da çalışan bir arkadaşım götürdü gezdirdi öyle biliyorum. Öyle semtler her yerde var zaten merak etme :)

• Adanalı olurlar :Ddddd

0|0
    0|0
  • ağzı bozuk namusssuz biri olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence çok sövülmesinin nedeni aşağıdaki linkte anlatılmış.
    yanineymis.tumblr.com/.../ruhunu-seytana-satmak

İyi insanlarız genel olarak, dışarıdan gelenler pek alışık olmasalar da samimi insanlarız, sevdiğimiz abimiz kardeşimiz ablamız olur sevmediğimizi çokta tınlamayız. Adres sorma taksiciler dışında yardımcı olmak isterken tam tersi istikamete göndeririz ;))

0|0
    0|0
  • şimdi ben kendi şehrim diye atarım söverim adana böyle kötü şöyle kötü felan ama kimselere laf dedirtmem. hayır yani anlamadığım şey insanın iyisi kötüsü her yerde var. burada onca kötü şey demişler. sanki bana İstanbul izmirde yok mu? hava sıcaklığından dolayı asabi insanlar var tabi. kaba ve küfürlü konuşan insanlarımız 7 yaşından 70 yaşına kadar devam etmekte. niye bakıyosun diye kavga çıkarabiliteside olan bir kenttir. ama nezaketten kırılan kibar anlayışlı sabırlı insanlarda var. yani demek istediğim adanada her türlü insan var. kimin nasıl olduğunu kestiremezsin

0|0
    0|0
  • Cok pislik asalik serefsz insnlardir. Adanali biri tarfndan dolandirldm...

0|0
    0|0
  • Benim tanidiklarim kavgaci

0|0
    0|0
  • Cana yakınız, iyiyiz hoşuz bacım

0|0
    0|0
  • Uzak durulacasılar. Sevmiyorum adanalıları kaba ve karaktersiz oluyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...