Fransızca bilen kardeş?

Arkadaşlar fransızca öğrenmek istiyorum çok zor mu
?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Apprentissage de la langue française n'est pas difficile. Vous pouvez l'apprendre en étudiant 18 minutes chaque jour. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben de ogreniyorum ama su an calismiyorum cunku baska isler vardi. Sonra tekrar baslayacagim. Zor degil aslinda ama soyle bir sey var, ben bilingualim:Spanish, English. Turkceyi cocukken ogrendim. Ondan dil ogrenmek kolay oluyor. Eger baska diller de biliyorsan ogrenmesi kolay.

0|0
    0|0
    • İngilizce almanca gürcüce biliyorum.

• Ogrenirsin o zaman. German grammar cok zor. Ben de ogrenecegim ama highschoolda dersi vardi ama cok iyi degildi ve ogrenmedim o zaman ama simdi Frenchten sonra ogrenmek istiyorum.

• Üzgünüm Fransızcaya Fransız'ım.

0|0
    0|0
  • bir ara ben de öğreneyim dedim. Bilen bir arkadaşım var ve düzgün çalışırsan 2 senede öğrenirsin dedi. Hevesim kaçtı :D

0|0
    0|0
  • gırtlak lazım^^

0|0
    0|0
  • eşyaları kadın erkek diye ayıran bir dil nasıl bir şey bir türlü çözemedim zor yani :)

0|0
    0|0
    • Öyle mi ya harbinden.

• Aynen öyle mesela atıyorum silgi feminen kalem masqunen bütün cisimlerin ne olduğunu bilmen lazım çünkü ona göre ek geliyor 3 yıl oluyor elime almayalı hatırladığım kadarıyla böyleydi

• yaşın ilerledikçe dil öğrenmen zorlaiıyor ama çok çaba sarfedersen başaramayacaağın şey yoktur

0|0
    0|0
  • Oldukça kolay 3 günde falan sökersin

0|0
    0|0
  • Boğazinda balgam varken konuşabiliyorsan zor deģil.

0|0
    0|0
  • valla kafadan kafaya değişir

0|0
    0|0
  • sevgilim olursan öğretirim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla tek bildiğim fransızca kelime allons-y = let's go anlamında :D
    Ama çok istiyorum bende fransızca öğrenmeyi ya.

0|0
    0|0
  • değil ama çok cinsiyetçi bir dil :D

0|0
    0|0
    • almancadaki der die das hesabı mı?

• vala almanca bilmiyom. cinsiyetci deme sebebim kelimeler eril ve dişil olarak ayrılıyo

• Evet zor fakat azimin elinden hic birsey kurtulamaz

0|0
    0|0
  • Tek basina ogrenemezsin

0|0
    0|0
  • Kendi kendine yapabileceğin bir dil değil çok zor yardım almalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...