Günün birinde zombi istilası olsa ne yapardınız?

Evet garip bir sorum daha.
Diyelimki günün birinde bir hastalık sonucu insanlar zombiye dönüşüyor. Anıları vs siliniyor ve sadece yemek ihtiyacı hissediyorlar.. Walking dead tarzı.
Neler yapardınız :D

0|0
5|23

En İyi Kız Görüşü

• Önce minibüs tarzı bir araba bulurdum en yakın markete gider yağmalardım bir silah dükkanı bulur orda ne varsa alırdım. Her şeyi minibüse yükledikten sonra ailemi de arabaya koyar yola çıkardım yol üstündeki bir benzinliğe girer benzini depolara doldururdum ve önüme kim çıkarsa çıksın acımaz vururdum hayatta kalan akrabam, eşim, dostum kim varsa onları da arabaya doldurur hayatta kalmaya bakardım ne senaryo ama😀

0|0
    0|0
    • Güzelmiş ama dikkat et karşına başka insanlar çıkmasın aklı olan varlık herşeyi yapar :D

• Aynen öyle valla Daryl candır. Benimde sevdiğim karakterlerden birisi.
      Hatta Daryl'ın abisi Merle'u öldürme sahnesinde ağlamışlığım var.

• Aynen valla sümküre sümküre ağlamıştım bir de Hershell öldüğünde😢

Erkekler Ne Diyor 23

• Onlara eş başkan olma yoluna giderdim ;) Zaten günümüz siyasetinin ve yandaşlarının zombi istilasından bir farkı yok :))

0|0
    0|0
  • Araç olarak jeep tarzı bir pick up Wolsvagen Amarok olabilir
    Kral ARMS PA112S (pompalı tüfek)
    Zigana Sport (tabanca)
    G3(piyade tüfeği)
    Balta
    Beyzbol sopası
    Rambo bıçağı
    El feneri
    Postal
    Bıçaklı bileklik

hadi çıkalım yola gelen gelsin alayına :P

0|0
    0|0
  • İlk İş en yakın askeriyeye hayatta kalan ne kadar asker varsa hepsini yanıma alırım ayrıyetten G3 vs. taaruz silahlarını , bıcak , yedek kıyafet, yedek mermi ve jarjörleri toplarım. Aralarında tankçı varsa gerektiği kadar tank toplarız askeriyenin içinde güvenli bir bölge inşa ederiz.

0|1
    0|0
  • zombimi hayal ürünlerinin birisi daha :) gel buyur kardeş derdim derdin ne derdim ne yapacam gel 2 tavla atak kahvede derdim :)

0|0
    0|0
  • Ejderha ordusunu birleştirip, korsan yasalarını uygulardım. Bir amacım edinirdim ve fikirlere ısırık işlemez.

0|0
    0|0
  • hemen o enfeksiyonu kendime bulaştırırdım. ben zombilerle uğraşıcağıma millet benle uğraşsın.
    (bkz. akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin)

0|0
    0|0
  • klasik bir film sahnesi söliyim sana bira ve tüfeğimi alır öldürebildiğim kadar öldürürüm

0|0
    0|0
  • hemen kahverengi montumla sherrif şapkamı takar polis aracına biner ve maceraya başlardım. Sonra zombiler beni s. krdi:D

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim walking death alirim kılıcı catır cutur doğrarım herkesi

0|0
    0|0
  • ovv süper olurdu, yabancı ülkede olsaydı bu durum filmlerdeki gibi pompalıyla arkamdan koşanların kafasına kafasına sıkardım, soğukkanlıyımdır acımam hiçbitürlü :D bu konularda benden iyisi yoktur hani yapacağım şeyler arasında var :D

0|0
    0|0
  • Bicak koleksiyonum ve survivor ilkyardim egitimim var sikinti olmaz :)

0|0
    0|0
  • Hobidi gırtlak

0|0
    0|0
  • ilk olarak kadınların beynini yerdim çünkü bunca yıl hep kadınlar erkeklerin beynini yiyorlar demekki tadı güzel

0|0
    0|0
  • Kılıcımı ceker iki el ates ederim :)

0|0
    0|0
  • Güzel olan kız zombileri tavlayıp sevisirdim onlarla.. sonra sevgimin gücü onları insan yapardı felan... ama ana unsur sevişmek efenim..

0|0
    0|0
  • Ben kendimi hazırladım ekipmansa ekipman tarihi bekliyorum. Hayatta kalmak isteyen bana ulaşsın

0|0
    0|0
  • Silahları kuşanıp ava çıkardım blade tarzı +%/&(

0|0
    0|0
  • zombileri keser yirdim :D

0|0
    0|0
  • Cok izliyon twd

0|0
    0|0
  • Bende sizdenim deyip onları taklit ederdim

0|0
    0|0
  • tuttuğuma itelerdim :D

0|0
    0|0
  • Kilicim hazir kanka :) da bu sans la ilk zombi bem olurdum banko :))

0|0
    0|0
  • yüce isa akıl fikir versin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben olsam zombilerden benide zombi yapmalarını isterdim ve elalemin beynini yeme keyfine bakardım :) cidden çok iğrenç hayalim var :D

0|0
    0|0
  • silah ya da silah yapavbileceim malzemeler arardım herhlade

0|0
    0|0
  • Zombi olmak hmm güzel bir şey bence.
    Akışına bırakırdım ben. Net.

0|0
    0|0
  • onlara katılırdım.

0|0
    0|0