"Kafası Güzel Filler ve En Acayip Deneyler" kitabını okudunuz mu?

Kafası Güzel Filler ve En Acayip Deneyler kitabıni okuyan var mı arkadaşlar? Çok güzel bir kitap. Kitap okumayı sevmeyen bile elinden bırakamaycak, okuyanların yorumlarını almak istiyorum.

• Evet
    3% (1)12% (2)7% (3)Oy Ver
  • Hayır
    97% (28)88% (15)93% (43)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
özellikle erkeklerin çok ilgisini çekecek deneyler var kitapta,ben 2 günde bitirdim çok güzel gerçekten.
kitap özellikle erkeklerin dikkatini çekecek düzeyde bence okumalısınız.
kitap okuyalım arkadaşlar:)
şiddetle öneriyorum bu kitabı
iki kişide olsa okuyanların olması güzel:)

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç duymadım okumadım konusu nedir

0|0
    0|0
  • canım naptın ya iyi ki 3 güncelleme sınırlaması koymuşlar :D :D

0|0
    0|0
  • Bu ay olmaz ama önümüzdeki ay alma ihtimalim olabilir; bir iki eleştirisini de okumak lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Okudum...

Fillere çok üzüldüm :(

İlginç ve eğlenceli bir kitap.

Öyle hararetle önermem ama okuması keyifli ve bilgilendiriyor.

0|0
    0|0
  • konusu ne

0|0
    0|0
    • konusu ilginç deneyler,mesela aynı ortamda kalan kadınların hepsi belli bir süre sonra aynı gün regl oluyorlarmış.

• aaa ilginçmiş saol

• Doğu Avrupa

Orta Avrupaö

0|0
    0|0
  • Doğu Avrupa

Orta Avrupa

0|0
    0|0
  • okumadım hatta sen söyleyinceye kadar duymamıştım bile. ancak ilginç bir kitaba benziyor, okuma listesine ekledim bile:)

0|0
    0|0
    • çok eğlenceli bir kitap bana göre:)yeni çıkan kitaplar içindeki en eğlencelilerden birisi:)

• eğlenceli bir şeye benziyor gerçekten. kredi kartlarım patlama noktasına gelmiş olmasa şimdi verecektim siparişini ama, mecburen ağustos ayını bekleyecek artık:)

• yahu tamam kitabı çok beğenmişsin ama daha fazla güncelleme yapma lütfen. okumak isteyenleri de ısrarınla soğutacaksın sonunda yahu...

Yükleniyor...