Enstrüman çalmak kişiyi özel kılar mı yoksa sıradan bir hobi midir sizce?

bir ya da daha fazla enstrümanı çok iyi çalabilmek yetenek midir yoksa sadece bir hobi mi? resim yapmak, şiir yazmak gibi insana artı katar mı? ya da insanın yetenekli olduğunu mu gösterir? ben ney kursuna gidicem, bu yüzden soruyorum. cevaplar etkilemiycek tabi, çok sevdiğim için gidicem. sadece böyle bir soru geldi aklıma.

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle çalmakdan çok icra etmek tabirini kullanmak daha uygundur düşüncesindeyim.
    bir erkek olarak cevaplıyorum bayanlarda durum farklı olabilir,
    15 yıldır gitar icra ederim acık hava ve toplu ortamlarda müzik yaptıgınızda ne kadar geri zekalı , kültürsüz hatun varsa size ilgi duyar ki bu hatunlar aynı zamanda bir futbolcuyu meziyetiyle degilde tipiyle degerlendirirler. yine aynı hatunlar bir bilim adamını bile ay ne yakısıklı adam diye degerlendiren tiplerdir.
    kültürlü hanımlar ve beyler ise yaptıgınız müzigin kalitesi ve verdiginiz emek üzerine yorum veya eleştri yapabilir bu normal bir durumdur. sizin yakışıklılıgınız onları ilgilendirmez , ilgilendiriyor olsa bile bunu size belli etmezler.
    yani ne yaparsan yap insanlar ilk önce seni ön yargıları ile yorumlayacaklardır.
    sen yıllarını vermişsin , emek vermişsin onlar için bir anlamı yok.
    müzik icra edebilmek her insana nasip olabilecek birşey degildir. bunu anlayabilene müzik yapılır ve o insan üzerinde sizi özel kılabilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Yüzde 30 yetenektir gerisi çok çalışmaktır.

0|0
    0|0
  • Bence evet. Ozeldir. Ayrica muzik kabiliyeti olan kisiler duygu ve bakis acisi olarakta aarti durumdadirlar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ben bir faydasını görmedim... sadece iyi geliyo insana...

0|0
    0|0
  • bence yetenektir herkes yapamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...