Biri, bir cisim veya ışın karadeliğe girerse ne gibi değişiklikler olur?

Biri, bir cisim veya ışın kara deliğe girerse ne gibi değişiklikler olur?

Güncellemeler:
Kara delıgı hep karsı madde olarak gormusumdur.

Her seyı ıcıne cekıp enerjıye donusturen seyın kutlesının olması sıze de sacma gelmıyor mu?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• anlatayım.ilk girişinde ışık tek bir düzlemde toplanır.zaman kavramı yok olur.ve yavaşca toplanan ışık büyür.gerisinde ne olduğunu daha bilim çözemedi.

2|0
    0|0
    • Açıklaman çok güzel görünüyor..Anlamasam da anlamış gibi oldum...( ciddiyim)

• İçe doğru çökmenin nasıl bir şey olduğunu kavrayamadım ben aslında.

• yani bulunduğu ısı ve ışığı tüketip, ezilmesinden oluşur ve meydana bir delik getirir.bu deliğinde nereye açıldığını daha kimse çözemedi.

Erkekler Ne Diyor 6

• başka bir boyuta geçtiği düşünülüyordu şimdiye kadar ama son zamanlarda madde özelliğini tamamen kaybederek enerjiye dönüştüğü düşüncesi hakim

1|0
    0|0
  • Sadece kütle çekimine kapılan cisimlerin muazzam derecede ısındıklarını biliyorum. Işınlar da keza kütle çekimi ile merkeze doğru çekilirler. Cisimlerin yapılarında ne gibi değişiklikler olduğunu bilemiyorum zaten kara deliklerin yapısının incelenmesi herhangi bir ışın yaymayıp %100 absorbe ettikleri için mümkün değil. Sadece bazı delillerle yerlerini saptayabiliyorlar. En azından ben böyle biliyorum.

1|0
    0|0
  • madde formunda kurtuluşun yok amma velakin enerji formunda çıkışı görebilirsiniz. Işığın bile hiç bir şansının olmadığı mekanizma artık gerisini siz düşünün. Boyutlar arası bir kapı.

1|0
    0|0
  • evet, haklısın..

link

1|0
    0|0
  • İçim fesat .s

0|0
    1|1
  • o nasıl bişiymiş öyle :/

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hıcbısı olmaz aynen yola devam, bır o yana bır bu yana gezınır dururlar...

0|0
    1|0
  • aşırı kütle çekimin uyguladığı basınçtan dolayı bir atomdan daha küçük bir hala gelir cisim

eğer zarar görmeden kara deliğin içine girmeyi başarabilirsek zamanın yavaşlayacağı hatta durabileceği konusunda varsayımlar var düşünsene hep genç kalıyorsun yaşlanmıyorsun falan :P

1|0
    0|0
  • Girmeden bilemeyiz

0|0
    1|0
    • Zaten karadelik varsayimlara gore patlamayla cok yogun bi maddenin cok cok kucuk bi alana sıkıştırılmasıyla meydana gelir ve merkeZe dogru cekim olusturur

Yükleniyor...