Düğün İçin Şarkı Önerisi?

Bir bahar düğününde çalınabilecek şarkılar nelerdir? Neler çalabilirim düğünümde?

İsterseniz önce biraz sevdiklerimi söyleyeyim sonra öneri isteyeyim.

Yerli veya yabancı olabilir önerileriniz.
Demet Akalın, Serdar Ortaç, Hande Yener, Sinan Akçıl vs. böyle balon köpüğü şarkıcıları sevmiyorum. Mabel Matiz, Feridun Düzağaç, Yeni Türkü, Ezginin Günlüğü sevdiğim Türk sanatçılar arasında başı çekenler. Oğuzhan Uğur'u da eğlenceli bulurum. Justin Bieber falan sevmem, yabancı olarak sevmediklerimi sayamam ama sevdiklerimi söyleyebilirim Rupa and the april fishes bu aralar favorim, Damien Rice, Placebo, Three Days Grace, Indila gibi sanatçıları seviyorum. Eskiden kalma bir rock eğilimim ve yoğun bir caz hevesim var. Sevgilim de geniş bir tarz yelpazesiyle birlikte ağırlıklı Hip-Hop ve caza eğilimli.

Yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Şuradan 3 şarkı çıkartsam hoşuma giden o da kar :)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• http://www.youtube.com/watch?v=d1BgYTZ4Mxc

Bizim dans şarkımız bu olacak. Duruma göre banttan değil de grup bulabilirsek (Belki hayal ama arayacağım kesinlikle) çok daha güzel olur.

0|0
    0|0
    • Güzelmiş, dans müziği olmaz ama biz içeri girmeden önceki sakinlikte çalabilir arkada :)

• Bizim karar vermemiz daha ayları bulur o yüzden söz veremem ama aklıma gelirse yazarım :)

• Tamam unutma ama. düğünden sonra kasetini izlerken " aaaaa ks de bir mcalisir vardı." diye aklına gelirim haberin olsun.

Erkekler Ne Diyor 9

• kol düğmeleri, behçet'in öyküsü, onlar öyle istedi (hafif siyasi gibidir ama iyidir), a. p. o - hastasıyız, anti - kuruntu gibi.

0|0
    0|0
    • Kol düğmeleri çok hüzünlü değil mi ama.
      Onlar öyle istedi hiç olmaz, farklı siyasi görüşten aile bireyleri var birinden birinin siniri bozulmasın, Behçet'in Öyküsü de basit bir rap şarkısı gibi hoş değil

• hastasıyız ile kuruntu?

• http://www.youtube.com/watch?v=9cR8czOtO1s cok severim bu şarkıyı askldnasldasd

0|0
    0|0
  • scorpions-still loving you guns n roses-november rain metallica-nothing else matters led zeppelin-stairway to heaven
    hareketli olarak da guns n roses-knockin on heavens door olabilr yerli olarak mabel matiz iyi olabilir

0|0
    0|0
    • Scorpions'ı severim onlardan bir şarkı alabilirim bu da güzel zaten. November Rain çalar dedik, Metallica ve Led Zepplin olmaz ama pek uymaz düğün havasına. Mabel'den de bir Tamburu Yokuştan tıngırdayabilir gibi geldi ama bilemiyorum tabi daha zaman var :)

• bir de opeth in damnation adlı albümüne bakabilrsin çoğu yavaş şarkıların ama çokda güzeller

• Şarkıları biliyorum daha önceden de bildiğim şarkılar zaten ama düğün için uygun olmaz diye düşünüyorum. Dediğiniz albüme de bakacağım ilk fırsatta

• GNR- November Rain... Youtube dan orijinal klibini izle neden dedim anlarsin :))

0|0
    0|0
    • Evet güzel şarkı, dans müziği olmaz ama arkada çalar güzel güzel :)

• Eski şarkılar şimdikilerden kat kat daha güzel

• Ahhaha tam benim kafadansin valla tebrikler.

• ravi incigöz şeker

0|0
    0|0
    • Yo yo, sevmedim bu şarkıyı :)

• seferad seni ne çok sevdiğimi :d

• Evet Sefarad çalabilir, Seni Ne Çok Sevdiğimi de olur diğer şarkılarından biri de seçilebilir. Kaydediyorum bunu da düşünülebilecekler listesine :)

• Tugay ören saygim var guzel sarkidir

0|0
    0|0
  • ber bir tek kadın/adam sevdim iyi parça bence

0|0
    0|0
    • Yo yo arabesk tınıları olmaz, ses titremesi bile olmaz arabeskin :)

• mustafa ceceli çal o zaman her şarkısı ideal :))

• İrem derici-bir miyiz bu güzel şarkı BİR YASTIKTA KOCAYIN ALLAH MUTLU ETSİN😃

0|0
    0|0
    • Ben sevemedim bir türlü İrem Derici''yi malesef :)
      Amin darısı tüm isteyenlerin başına :)

• Amin inşallah bu da güzel şarkı Gökhan Tepe-adı aşk olsun

• Yıldız Tilbe ÇABUK OLALIM AŞKIM dans müziği

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Lütfen İrem derici bin kalbimin tek sahibi şarkısını çalmayın şu sıralar bütün düğünlerde çalıyor, İron&Wine-Flightless Bird&American mouth ya da Muse-Falling away with you olabilir slow da eğlenceli kısmında Balam pichkari, badtameez dil çalın kesinlikle şarkılara bakın derim özellikle de eğlenceli olanlara insanlar kendiliğinden kalkıp dans ederler :D

0|0
    0|0
    • İrem Derici niye bu kadar popüler oldu ben onu bile anlamadım, yok onu çalmam merak etme :)
      Flightless Bird önerilmişti zaten, o çalabilir bence, diğerlerini de ilk sessiz ortamımda dinleyeceğim :)

• Evet bnce en azından balam pichkari yi çalmalısınız :D

• Hint filmleri pek anlam ifade etmiyor bizim için, hani ilk beş saymak gerekse film çeşidi veya sinema tarzı olarak Bollywood listeye girmez o yüzden o tarz şarkılar da çalmayız bence. He izlemez miyim izlerim ama öncelikli olarak değil :)

• www.izlesene.com/.../1081847

Ablamın açılış müziği buydu onu da ben bulmuştum kanka

0|1
    0|0
  • Bence Sezen Aksu seyirlik değil ömürlük olsun ya da pervane şarkısı var eskilerden bir sarki

0|0
    0|0
    • Erdoğan Özdemir pervane

• Pervaneyi ben de çok severim ama o şarkı benim için küçük kuzenimle özdeşleşmiş. O yüzden düğün için pek uygun olmaz, ama çok güzel şarkı yani :)

Yükleniyor...