Ankara oyun havalarının moku çıktı diyen var mı?

artık eski ankara kültürünün kalmadıgına benim gibi inanlardanmısın ve ankara kültürü pavyon ile yozlaşmaya gittiğini düşünüyorum ya sizce

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Hiç sorma hergün kaç tane pavyonda şarkı soyleyen kadının albümü çıkıyor bir bilsen , geçen gün sitede verilen linkte Ankara pavyonlarında oynayan bir kadının dansını gordüm , ben utandım yahuu .yozlaşma epey fazla , hazetmiyorum açıkcası ...

0|0
    0|0
    • evet izlediğin videoyu tahmin edebiliyorum hiç gitmedim umarım hayatımın sonuna kadarda gitmem

• çok haklısın birde şu tarafı var oraya gidipte ailelerini unutan bi çok insan var yıkılan hayatlar evler aileler

• Değilmi işin bir de o tarafı var , üzücü

Kızlar Ne Diyor 3

• link

en tek en 1. en şahane hemen üstteki.

0|1
    0|0
  • Dogma buyume Ankaraliyim fakat ailem sebebiyle Eskisehir kulturune daha yakinim :) orda hersey yolunda :)))

0|0
    0|0
  • a101 reklamını gördüm.ürkünçtü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İsminin Önüne Ankaralı 'yı koyan eline saz alırsa olacağı bu tabi . Gerçekten emek verenler vardı oysaki bunun için .

0|1
    0|0
  • Evet,maalesef ankaralı türkücüler türkülerini 2-3 tane bayanla süsleyip pzara çıkarıyorlar ve pavyon şarkıları oldu,üzülüyorum,

0|0
    0|0
  • Ankarada kültürmü var allasen? Cıstak cıstak oyun havası pavyon kültürü.. (artık nasıl kültürse) Nataşaları sahnede oynatıp vur içkinin gözüne ondan sonrada çık piyasaya benim kültürüm var de..

0|0
    0|0
    • yozlaşma var dostum benden bahsettim dikkat ettiysem sanırım istanbullusun sen

• Ok. ama bu pavyon olayını kültür olarak lanse etmemek gerek

• dostum bak sen soruyu anlamamışsın ankara kültürü pavyon ile yozlaşıyor diyorum yani yok oluyor bunu demek istiyorum kapiş

• Radyo Seymen diye bir şey var; sabahın 6.30'un da ''çilli horozum'' diye şarkı çalıyor..

0|0
    0|0
  • sence sadece ankara mı

0|0
    0|0
  • ben diyorum evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...