• Sor
  • Bence

En güvenilir müzik ve film indirme programları nelerdir ve hangi sitelerden bulabilirim?

En güvenilir ve en çeşitli müzik indirme ve film indirme programları neler? Link verebilir misiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• dvd videos free studio link cok kaliteli tavsiye ederim

• teşekkür ederm

• Öncekileri Göster
    • film veya müzik?

• hacı mesela youtube den müzik indirceksin yada film indirceksin ya indirmek istediğin filmin nasıl buraya linl bırakıyosun o şekilde kopy yapıosun ve mesela youtube den şarkı indirceksin youtube ye tıklıyosun orda ikinci sırada free youtube to mp3 yazar ona tıklıcaksın ve orda boş olan sayfaya yapıştırcaksın dowland yapıp indirceksin indirdikten sonra kendi indirme kutusu açılcak ve onu masaüstüne felan biyere atarsın hem virüssüz hem kullanışlı bi site

Erkekler Ne Diyor 18

• Bearshare iyidir.

• www.liderboard.com 'a bakarım genelde.

• hacı mesela youtube den müzik indirceksin yada film indirceksin ya indirmek istediğin filmin nasıl buraya link bırakıyosun o şekilde kopy yapıosun ve mesela youtube den şarkı indirceksin youtube ye tıklıyosun orda ikinci sırada free youtube to mp3 yazar ona tıklıcaksın ve orda boş olan sayfaya yapıştırcaksın dowland yapıp indirceksin indirdikten sonra kendi indirme kutusu açılcak ve onu masaüstüne felan biyere atarsın hem virüssüz hem kullanışlı bi site

• aynen kardeş ayıktım:)) youtube varsa sorun yok demektir:)

• Film icin cshtr.com vip uyeligi vr aylik15tl blue ray filmlri dahi tek link veriyolar tavsiye ederim rapidle hotfile ugrasmiyorsunuz

• orbit downloader programı indirilir ve kurulur.ardından grooveshark.com sitesine girilir.cd kalitesinde parcalar istenilirse dinlenir yada orbit uzerinden indirilir:)

• korsana karşıyız ! torrentz.eu/ film için birebir.

• Ares...google a ares gezginler yaz indir...

• torrent tabii ki

• mp3skull.com

• Yıllardır kullandığım en güveniliri ARES

• hiç tartışmasız Torrent

• torrent sitelerinden yorumları okuyup ve seed durumuna bakıp indirirsen virüs yeme ihtimaliin yok program olarak (u torrent)

• Ben eskiden çok müzik indiriyodum haftada 1500 şarkı indirdigimi bilirim ama bir ara yasaklandı bu programlar Limewire kapatıldı filan hatta amerikada bı kadına cok buyuk bı ceza kesıldı mp3 ındırdıgı icin. O yuzden artık cesaret edıp ındıremıyorum, youtubeden ızlıyorum. Sizede tavsiye etmem indiğrmeyi

• bearshare diye düşünüyorum ;)

• mp3hanesi.com müzik içindivxevi.com film için

• sana tavsiyem İnternet download manager indir.izlecegın vıdeoyu veya ses dosyasını sadece ındıre tıklaman yeterlı.dıger tum programlarda alırsın vırüsü

• bu daha iyiymis ;)

• tşk.:) deniyorm

• ares

Kızlar Ne Diyor 10

• Mantıklı bir aşk evliliği :)

• ** Senin sorunun altındaki "Sizce aşk evliliği mi, yoksa mantık evliliği mi?" cevap yazıyorum sandım.
      Çok saçma oldu çok çok özür :)) Mod arkdaşlardan biri kaldırısa bu msjımı sevinirim

• Öncekileri Göster
    • bence güzel bir yorum olmuşşş buble .bazen hayatta aradığımız bazı cevaplar hiç beklemediğimiz yerde karşımıza çıkıyor bence ...

• :))))

• Müzik indirmek için Bearshare programını tavsiye ederim

• hotfile

• youtube üzerinden video yada müzik indirmek istersen rocketmp3 tavsiye ederim. hemde hızlıdır.

• müzik için en iyisi youtube. youtube'dan video ve mp3 indirme programları var her yerde bulabilirsin. film için de uTorrent. bu programı indiriyorsun sonra btjunkie.org adresinden filmi aratıyorsun donwload torrent diyorsun direk programa aktarır. iyi seyirler :)

• walla ben uğraşmıyorum programlarla, mozilla firefox'un "download helper" isimli eklentisini indirdim, ordan istediğim videoyu açıp bilgisayarımı kolayca indiriyorum...

• u torrent bence de program olarak, isohunt.com dan da torrentini bulursun...

• big.az

• ares

• Limewire kapanınca frostwire ve bearshare'i denemiştim ben müzik indirmek için. Ama pek beğenmedim. Sana müzik indirmek için site önerebilirim : link Film indirmek için bilmiyorum ama ona yardımcı olamayacağım maalesef >.

• teşekkür ederm bnde az önce bearshare'i indirdim, chat sitesi gbi, şarkılar da yarım yamalak ztn bnm de hiç hoşum gitmedi hemen sildmS:

• Öncekileri Göster
    • valla bnm içinde iyi oldu yha,bhareshare yle uğraşmaktan bıkmıştım ,bşka prog da bilmediğimden katlanmak zorunda kalıordum,şimdi bnde programı gönül rahatlığıyla silebilirm :),bu iyi oldu tşkler

• hakikaten, hepimiz için ii oldu aynen :D

Yükleniyor...