Sizce nasıl olur acaba?

şimdi ben sıradan bir üniversiteden iktisat bölümünden mezun olsam

ama ingilizceyi anadilim gibi bilsem,yurtdışında sıtaj yapsam, bilgisayar programlarını iyi bilsem, çok paralı bir iş bular mıyım? :D

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• şans işler yolunda gidip iyi bir fırsat bulursan dediklerin olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ingilizce ve paket programları biliyorsan en kötü bi bankada iş bulabilirsin eğer üniversite mezunuysan yolun açık

0|0
    0|0
  • bilgisayarlı muhasebe biliyorsan bu çok fayda sağlar diyorlar.. ayrıca tabi ingilizce çok önemli, ama artık ingilizce yanında bir dil daha biliyorsan iş garantidir diyebilirim.. öte yandan ktisat bölümü de sağlam bölüm, mezun olduğunda özele gitmedikten sonra hangi üniversiteden mezun olduğuna bakmıyorlar..

0|0
    0|0
    • işte ben özel istiyorum, devlette çok para verecek göz var mı

• yok özel üniversiteyi kastettim ben.. yoksa para için tabii özel sektör birebir..

• ingilizceyi ana dil gibi bilmek artık standart oldu yanına ispanyolca japonca fransızca falan koyarsan iyi kazanırsın

0|0
    0|0
    • koymaz olur muyum ya, çince bile öğrenirim, yeter ki iyi kazanayım

• hala yetmez, senin gibi cok var...

0|0
    0|0
  • sen onları yap beni ara işin hazır:)) şuan onları yapmış olsaydın 4 bin ile işin hazırdı

0|0
    0|0
  • balkonun genişse olabilir

0|0
    0|0
  • kafa çalışıyor sen de. aç kalmazsın

0|0
    0|0
  • evet bulabilirsin ama biraz şans da gerekli

0|0
    0|0
  • evveet gayet te iyi bi iş bulursun. ben sana şunu anlatayım.. benim arkdaşım hacettepe ingilizce işltmede okuyodu... yabacı il süperdi yurt dışındada eiim gördü, işletme bilgis ise berbattı, yani açıköğretimde okuyanarkadaşımişltmede yardımcı oluyodu ona. amaa şuan yabancı dilinden doayı çok iyi bir firmada işe başladı. yani okuduğun ünv. nin bir manası anlamı yok...

0|0
    0|0
  • İngilizceyi anadilin gibi bilsen de şu sorunun sonundaki "bular mıyım?" soru kalıbın yok mu :)) Kariyerini başlamadan bitirirdin gözümde :)) Bence Zengin koca bularsın..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• varya sen yabancı dilini ve bilg. programlarını ve cvini ii derece yap emin ol bulursn

0|0
    0|0
  • sen bunları yapta gerisi Allah kerim :) umarım bulursun..

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...