Kapat

İzlediğiniz yabancı diziler?

Arkadaşlar konusu fark etmez bir iki en fazla üç sezon olan akıcı izlediğiniz beğendiniz dizi var mı? Ama az sezon olması önemli. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sherlock tam senlik her sezon 3 bölüm... Bölümler film tadında ve neredeyse film kadar uzun..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• konu olarak ne istedigini söylesen daha kolay yardimci olunabilirdi ama bilim kurgu seviyorsan keske daha fazla sezon cekilseymis diyecegin tarzda bir dizi var, fringe

1|0
    0|0
    • Uygun olunca ona da bakacağım teşekkürler

• Banshee kesinlikle tavsiyemdir.

0|1
    0|0
  • johnny sins, kimin dalgası büyük, hot blonde fucks en sevdiklerimdir :)

0|0
    1|0
  • teen wollf izle 4 . sezon olması lazım bayanlar sever ya da spartacus :D favorım bol bol erotık bolumler var seversen.!

0|0
    0|0
  • Breaking bad kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi. Hala devam eden ve ilginç bir konusu olan under the dome... stephen king imzanının olması yeterli sanırım... :D

0|0
    0|0
  • spartacus, da vinci daemonds, game of thrones

0|0
    0|0
    • Da Vinci s demans ı izlemiştim ama oyunculuklarını beğenmedim ne yalan söyliyim :/

• konusu ve senaryosunu seviyorum ben da vinci zekasına hep hayranım :) spartacus ve game of thrnes güzel ama cinsellik barındıryo

• Two and a half man. 10 a yakin veya daha fazla sezonu var. Komedi uzerine ve cok basarili

0|0
    0|0
  • dr. house
    dedektif mong

0|1
    0|0
  • Teen Wolf, Wikings, Revenge, Shameless..

0|0
    0|0
  • mad men

0|0
    0|0
  • 4-5 tane popüler dizi izliyorum ama Breaking Bad kadar akıcı ve heyecanlandığım dizi yok sanırım

0|0
    0|0
    • İlk bölümünü izlemiştim devam edebilirim ona sağol.

• American horror story kesinlikle izle psikopat dolu korkulu dizi ;)

0|0
    0|0
  • Shameless

0|0
    0|0
  • Breaking Bad izlemessen ayıp edersin

0|0
    0|0
  • Hannibal - Major Crimes

0|0
    0|0
  • Hung- Hannibal

0|0
    0|0
  • Revolution , film halen aklımda :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fringe
    Breaking Bad
    Once upon a time

1|0
    0|0
  • The walking dead
    True blood

0|0
    0|0
    • The Walking Dead in ikinci sezonun sonuna kadar geldim ama hep aynı şeyler. Sıkılmıştım. True Blood vampir filmi değil mi? Vampir günlüklerini izlemiş miydin sen?

• The Vampire diaries ı izledin mi

• Under the dome... feci kaptırdım hemde kendimi :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...