Sarkı söyleyemeyen biri eğitim alsa güzel şarkı söyleyebilir mi?

yorumum iyi olmadığından mütevellit şarkı söyleyemiyorum a dostlar.
şan dersi neyin alsam faydası olur mu?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• ya bırak onu. sesin iyiyse her türlü gider. sesin iyi değilse ve paran varsa yine her türlü gider. bilgisayarda düzeltilir zaten. :D

0|0
    0|0
    • albüm çıkarmayacağım ki. canlı söylemek istiyorum. şöyle duygulu duygulu :)

• ses iyiyse bol bol farklı şarkılarda ses çalışın. hatta bağırın ama kimseyi rahatsız etmeyecekseniz. ince, kalın, her türlü denemeye çalışın.

Erkekler Ne Diyor 7

• tabikide olur ben bir aralar ozendim hatta düet bile yapmıştım şanı tavsiye ederim şu an karga kalmadı havada :) ama hevesliysen al

0|0
    0|0
  • Şarkı söyleyememek ayrı, sesi güzel olmamak ayrı. Sesin güzelse olur da güzel değilse eğitimle olmaz bence.

0|0
    0|0
    • güzel mi değil mi bilmiyorum. kimse ses tonun kötü demedi ama.

• Bazıları dinletiyor ya hani, öyle bir karaoke kaydedip yolla bence yeni bir soru açıp sor daha kesin olur.

• Günlerdir aklıma takılan soru, aynanın karşısına geçiyorum Müslüm Gürses'in parçalarını sırayla gidiyorum 2.5 3 saat civarı. Kulagımda kulaklık, sesim güzel olsa bunu insalara okusam diyorum ama nerdeee? :D

0|0
    0|0
  • sesin kötü ve detoneci bir toplumun bireyiysen, maalesef. unut.

0|0
    0|0
  • olmaz. doğuştan gelen bir yetenek bu

0|0
    0|0
  • olur bence
    bende söyliyebilmek istiyom:(

0|0
    0|0
  • detayı okuyuncu acaba ben şan dersi verebilirmiyim dedim içimden :D

0|0
    0|0
    • eğitim verdin mi daha önce?

• hayır vermedim ama şarkı söyleyenin nerde duygusuz söylediğini nerde ses düşürdüğünü farkediyorum kimi dinlediğim seslerde. bundan yola çıkarak sesi dinlediğim de , şurayı şöyle söylesen daha iyi olur derim diye düşündüm bian :>)

Kızlar Ne Diyor 1

• sesi güzel değilse sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...