Türkçe rap neden az seviliyor global bir dilimiz olsaydı sizcede dünyada ilk sırada biz olmaz mıydık ?

Ben eskiden nefret ederdim rap e ne gerek var derdim kendimi zorlayıp sözleri ile 2,3 parça dinledim yazmaya çalıştım vs sonunda öyle bir şok geçirdim ki hala koyuyor hala üzülüyorum türkçe rap teki o sözler anlam bütünlüğünü öyle karizma adamları daha önceden tanımadığım için kendimden utandım yabancı ülkelerde eminem falan sesi ve şarkının hepsini nakarat gibi söylemesinden seviliyor ama bizim kinin 1000 de 1 i kadar anlamı yok türkçe atılan dissler e cevap verebilcek adam anasının karnından doğmamıştır ne siyasetçi nede başka ülkeden bir sanatçı anlatamıyorum ama lütfen dinleyin şu türkçe rap i büyütün eğer global bir dilimiz olsaydı şu an rapçilerimiz dünyanın en iyi rapçileriydi :)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Global bir dil için once dünyanın en kalkınmış ülkesi olmak gerekir ki insanlar bu ülkeyle iş ve siyasi ilişkilerini geliştirebilmek için dilimizi oğrensin. Sozler konusunda konusacak olursak evet. Gerçekten kaliteli szler yazılıyor rap dalında. Ama müzik altyapısı... Aynı şeyi syleyemeceğim. Rezalet.

0|0
    0|0
    • l*n olum sen ne diyorsun ne saçmalıyorsun hiçbişe gerekmez sadece öğrenmek gerekiyor + kalkınmış ülke olmak için dış ülkelerlede iletişim halinde olman gerekir eğer toplumun %50 si global dili bilse dış ülkerrin hangisini güvenilir olup olmadığını daha iyi anlar kulaktan dolma bilgilerle ülke büyüklerine oy vermezdi bir bok bilmiyoruz sik gib iizliyoruz sende burada cahil cahil konuşuyorsun afrikada açlıktan ölünen ülkede afikalı çocuklar bile ingilizce konuşuyor sen neyin kafasındasın?

• şimdi madde 1: üslubuna dikkat et ben senin askerlik veya çocukluk arkadaşın değilim.
      madde 2: yazdığımı bir daha oku. Ben orada Türkiye'de rap dalında kaliteli gerçekten sozler yazılıyor diyerek seni desteklemişim.
      Madde 3: Fakat "Türkçe'nin global bir olması için" nce ülkemizin kalkınması gerektiğinden ve bu sayede insanların Türkçe oğrenmeye yoneleceğinden bahsetmişim. Haydi eyvallah

• ben hepsini okumadım yazdıklarının ilk bşaını okuduktan sonra tepem attı

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...