Çocukluğunu gençliğini 90 lı yıllarda yaşamış olanlar sözüm size...

o yıllardan en çok hangisini daha çok özlüyorsunuz?

• Tasolaarrr!
    29% (17)47% (23)37% (40)Oy Ver
  • Sanal bebekk
    33% (19)2% (1)19% (20)Oy Ver
  • Turbo sakızdan çıkan araba resimlerii
    5% (3)8% (4)7% (7)Oy Ver
  • Susam sokağıı
    17% (10)20% (10)19% (20)Oy Ver
  • Diğer ( Lütfen belirtiniz)
    16% (9)23% (11)18% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24|44

En İyi Erkek Görüşü

• pazar gecesi haftada bir yapılan ve nedense herkesin pazar yaptığı banyoyu yapıp, bizimkiler dizisinin karşısına kurulmak. asi bir çocuksanız ailenize resti çekip bizimkilerden sonra parlament pazar gecesi sinemasını bile izlerdiniz. hele ki iyice serseri bir ruhunuz varsa anneler yatınca gizlice kalkıp show tv de kırmızı nokta lı çin çin ananasss çin çin avakadoo yu da izlerdiniz :)

5|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• 1|2
    0|0
  • tasolar :) ışıklı ayakkabılar. kısacası link

1|2
    0|0
  • atari oyunları, dizileri, çizgi filmleri

0|3
    0|0
  • aslında diğer şıkkında özlediğim biçok şey var ama sanal bebeğim vardı benim saati saatine beslerdim onu ah ah :)

0|1
    0|0
  • her anıyı her anı her anıyesı kıymmetlıydı cocuklugumuzun be sımdıkı cocuklar sanalda yasıyorlar pc basında bıtırıyorlar omurlerını ben sabah bı cıkardım geceye kadar eve gıtmezdım oyun oynardım bana cocuklugumu verın baska bırsey ıstemıyorum ben yaaaaaaaaaaaa

0|1
    0|0
  • 90lı yılların dizilerini, magazinini, şarkılarını

1|1
    0|0
  • link

tadından yenmez hey gdi gençlik:/

0|0
    0|0
  • Acısından tatlısına herşeyini özlüyorum..

0|1
    0|0
  • sanal bebeğim vardı onunla meşgul olurdum çok güzeldi :)

0|1
    0|0
  • kanal d de cocuk kulubu hic kacirmazdim :D

0|0
    0|0
  • Parlıament sinema gecesini hatırlıyorumda, bilmiyorum bu birtek bende mi oluyordu.. O müzik başladığında içimde tarifi olmayan garip bir korku-endişe karışımı bir duygu oluşuyordu :) Hiç unutamıyorum :)

Ama bizimkiler ve yine aynı oyuncuların oynadığı yazlıkçılar dizilerini çok özledim. Bir de ferhunde hanımlar vardı onu da çok severdim :)

0|0
    0|0
  • Tasoları, sanal bebekleri, susam sokağını, tetrisleri, bir de 90lı müzikleri çok özlüyorum...

0|1
    0|0
  • Big Babol muzlu

çok güzel şişiyo

0|2
    0|0
  • tasolar

0|2
    0|0
  • sabah erkenden kalkardim gizli gizli cikolata yerdim sonra sirinler , buggs bunny , tom ve jerry vs cizgi fimler cikardi daha saat onda baslardik mahallenin cocuklari toplanip disari cikmaya sonrada gece lambalari yanana kadar oynardik ... sonra 90li yillarin sarkilarini dizilerini aynali tahir mesela, ah ah daha cok varda iste anlatmaya karakterler yetmez :D bu devirdeki cocuklara gercekten aciyorum :( umarim benim cocuklarimin zamani dahada beter olmaz

0|0
    0|0
  • tasolar ve sanal bebekler iyiydi ya :D

0|1
    0|0
  • tam 5 tane sanal bebeğim olmuştu, harikaydı ya:) keske yine moda olsaaaa:)

0|1
    0|0
  • barış manço , ahmet kaya , yumuyum şekerler ,leblebi tozu

0|1
    0|0
  • Ben en cok gecelere kadar sokakta arkadalarimla sek sek evcilik yakan top saklambac istop oynamayi ozledim :))

0|0
    0|0
  • tasolar ve sanal bebek :D:D

0|0
    0|0
  • sanal bebegi yine bulsam yine oynarim :D

0|0
    0|0
  • toz leblebi olsada yesek.

0|0
    0|0
    • içinede az bir şey şeker :))) sonra ıslık öttürmeye çalış :))))

• mavisinden severim.

• hiçbi türlüsünü istemiorum artıkk bööögghhhh! kokusundan doydum artık leblebiyee...

(not: çorumluyum ama "senin yaptığını çorumlu yapmaz" daki çorumluyla alakam yok o ben değilim :/ )

• cocuklugumu özlüyorum kisaca..

0|0
    0|0
  • Kırmızı noktalı yayınlar :D Tutti frutti filan vardı :D

0|0
    0|0
    • bütün hafta onu beklerdik,colpo grosso falan.amy Charles hala bir fenomendir,yerini hiç bir p*rno film,veya canlı sex tutamaz)

Erkekler Ne Diyor 43

• bay meraklı vardı yandan çubuklu takla atan araba vardı telli arabalar vardı.metin ali feyyaz vardı cüneyt arkın baba vardı heaaaa

0|1
    0|0
  • tasolar,mahallede maclar , geceleri saklambac , torpil patlatmayı, topaç , gülle ve en onsanda mavi ilk okul uniforması :) daha cok varda bunlar ayrı o meyve calmalarımız bi kere kız kuran kursundan calıyorduk kadınn bir tizz sesle bagırdı bagısırız o bagırıs oldu arkadasından havada ucan 1 minik saksıyı gorduk kafamızda kırılıyordu az kalsın alllah kactık anı cok :D smdiki cocukların hicbiri ( sehirde yaşayan ) bunları goremıyor yasayamıyor buyuk kayıp ama

0|1
    0|0
  • Özellikle bizim mahallede çocukların kendi yaptıkları bilyeli kaykaylar vardı.Onlarla az kaymamıştık.Yaşlandığımı hisstetim.

0|1
    0|0
  • tahta araba yarışı yapardık,mahalle maçları ve sonrasında dereye gider anadan doğma yüzerdik,meyve ağacı baskınları,hortumlara külahtan mermi yapıp yine aşağki mahalleyle savaşırdık,bisiklet turları yapardık biraz uzaklara,balık tutmaya giderdik ve dahası hepsi çok güzeldi fırsat bulursam yine yaparım

0|1
    0|0
  • şıklar pek gençlik için değil çocukluğunu geçirenlere göre olmuş soran ...

tan sokak muhanbbetlerimizi , 99 merdiven de bira içerek sohbetlermiz ,

möwenpick sinema günlerimiz , ortaköy bilardo müsakabalarımız , enka da sproculuk dönemlerim .

Bozcada 'da kamp ta spor hocalığı ve senyor eğitmenlik zamanlarım .. ayazma plajı

heyyy gidii heyyyy , ortaköyden beşiktaşa yapılan lise yürüyüşlerimiz ...

0|2
    0|0
  • RTL ya supperrr :D:D:D:D:D

link

0|1
    0|0
    • 04:54 dakini tanımayan var ise bende insan değilim :) burda acmıyor ama gerek yok hatırlıyoruz onun için az dayak yemedim annemden :) ahh ahh nelerden odun vermrzdik ki . annem diğer odadan aynı kanalı açardı. kapılar buzlu camdı annem tvnin ısıktan anlardı ne izledimi terlikle kovalardı :) off ne sertti ya acısı hala içimde :D:D:D::D

• Barış Manço'yu özledim reis.

0|2
    0|0
  • Susam sokağının tadı başkaydı be...

0|1
    0|0
  • seçeneklerden hiç birisini. çocukluğumu özlüyorum.. her sabah kalkıp TV de duffy duck izlemeyi, tusubasa, tom jerry izlemeyi özledim.. sonra evde kendime şuan abuk sabuk diyebileceğim uğraşlar bularak eğlenmeye çalıştğım günlerimi.. bol bol kitap okuduğum camdan mahalleyi izlediğim günleri.. yağmur yağarken ailemle o sesleri dinlemeyi... yat ve kalk saatimin babamın kontrolünde ve düzenli olmasını. annemin mis gibi yemeklerini.. o yılların gerçekten güzel pop şarkılarını.. çokomelin kağıtlarını para ile düzeltip biriktirmeyi. hatta akülü araba kampanyası için çekilişe yollamayı :) annemin verdiği bir kaç bozuk para ile mutluluktan uçarak bakkala gidip çikolata falan almayı.. mahalle maçı yapmayı.. özledim bee..

1|0
    0|0
  • aksam serin bassa da top peşinde koştursak ...öğlen sıcağında gölgelerde taso ve sporcu kağıdı oynamak.bakkala babamın üzerine yazdırıp patosları bitirmek ne günlerdi ...

0|1
    0|0
  • en çok mahallenın yolunun bi ötesinden obür ötesine taşlarla kale kurup maç yaptığımız günleri özledim ey gidi günler şimdi arabadan yolda yürünmuyo

0|1
    0|0
  • taso, muppet show,susam sokağı,atariler- kara kutu:),sensible soccer,amiga 500..,trt yabancı dizileri...parliment gece sineması on numaraydı hea birde mutlak uzaylı filmi e.t ve back to future bu zamanlarda baya etki etmiştir bu nesillere.

1|0
    0|0
  • 1) Tasoları futbolcu misketi top yapıp, futbol oynamayı...

2) Boş bir inşaatta bulduğumuz, bazı sayfaları hiç bilmediğimiz bir yapıştırıcıyla yapıştırılmış olan, yapıştırılmasının nedenini asla anlayamadığımız "Çakmak" isimli ve bizim yaşımıza uygun olmayan dergiyi (+18) :P

3) Borularla külah yaptığımız kağıtları atmayı...

0|2
    0|0
  • barış manço 90 yıllardaki en büyük yara

0|2
    0|0
  • E. açık hava sinemaları...

0|2
    0|0
    • wayyy nerden aklına geldi yahu evet :) boyacıköyde takılırdım ben çok keyifli idi

• birde sürekli şşşttttt diye bağıranlar :):) çiğdemler paylaşırlardı :)

• :)) güzeldi...

• Benim en çok özlediğim şey K'nex :) İnternetten bir fotoğraf da buldum hatırlamayanlar için link

0|0
    0|0
  • el tetrisim vardı onunla yatar onunla kalkardım:)))

0|1
    0|0
  • Pokemonnn

0|1
    0|0
  • herşeyini..:)

0|1
    0|0
  • Power Rangers, jetgiller ve afacan çocuk dennis

0|1
    0|0
  • Mahalle maçlarını :(((8

0|1
    0|0
    • *3 korner bi penaltı

*atan alır

*kaleci oyuncu yok!

*yarın rövanşı var olum!

• insanların samimiyetini

0|1
    0|0
    • dedem hergun benı bakkala gıderken yanında goturur standart turbo sakızı alınır resımler bırıktırılır ve sonrası susam sokagı keyfı paha bıcılemez...bız cok temız buyuduk be hocam...

• 1)italya 90

2)sokakdaki oynadığımız toplar

3)parlıament cinema klüp(pazarları)

4)osmanbeyde site-kent-gazi 3lüsünde gittiğim filmler

5)rüya ersavcının sunduğu (Nurseli idiz versiyonuna hayır!)saklambaç

6)mc gywer(cuma okul çıkışı)

7)trt 2 avrupadan futbol(perşembeleri)

0|0
    0|0
  • boncuk atan tabancalar,torpil,füze,mantar tabancası,kız kaçıran,çata pat,tasolar,futbolcu kartları,misketler,atari kasetleri,vcd player,şarkılar,cine 5 te gece çıkan şifreli yayın filmleri,bizimkiler,aynalı tahir,çılgın bediş gibi diziler:D hepsi çok güzeldi zamanında:D bu arada hala elimde o tasolar duruyor saklıyorum :D:D:D

0|0
    0|0
  • susam sokağı..Barış Manço ile 7 den 77 ye...Herby - Herbie... Atlı Karınca ...Unchain My Heart daha saysam buraya sığmaz özlediklerim

0|0
    0|0
  • Pokemon, digimon tasoları ne oynardım ya :D kaç yüz tane vardı ne oldular yoklar artık çozukluğum gibi onlarda yok oldular galiba ...

0|0
    0|0
  • Parlıament Sinema kulübü vardı star tv de pazar geceleri.

Müziği de harikaydı. Hey gidi hey..

1|1
    0|0
  • Vallahi hangi birini saysam bilemiyorum, ne güzel günlerdi. :/

0|0
    0|0
  • atari, cine5 in gece12den sonraki playboyu :D, elle çevirmeli ev telefonlar, sanal bebeği beslemek ve öldürmek :D, benjamin çizgi filmi

0|0
    0|0
  • susam sokağı, tuttu furitti(gizlice), show tv ( cumartesi gecesi ateşi), star (palement sinema kulübü), yalan rüzgarıyla çakşına a takımı, macgyver ve unutulmaz hala dinlenen müzikleriyle bir hoştu 90 lı yıllar...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13
Yükleniyor...