Müzik zevki antika olan bir tek ben miyim?

Müzeyyen Senar, Zeki Müren, Bülent Ersoy, Selma Hünel, Gönül Akkor ve daha nicelerinin plaklarını toplarım daima gramafonda bu sanatçıları dinlemek bana hep huzur vermiştir ama tuhaf olan şu ki yaşım 22 ve çevremde benim gibi bir tane daha bu denli sanat sever yok :( ben mi antikayım yoksa çevrem mi çok modern takılan insanlar?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de dinlerim ama gramafonum olmadigi icin internetten dinlemeye calisiyorum. bir ara galataya gitcem satin alcam ama fiyatini bilmiom gramafon ve plak fiyatlari ne kadardir

0|0
    0|0
    • kaliteden kaliteye değişir gramafonlar kardeşim tabi marka ve tarih te önemli ;) 200-8000 arası değişir gramafonun ;) plaklar da tarihine kapağına ve kaçlık olduğuyla alakalı o da 50 liradan başlar 100.000 lere kadar çıkar :)

• tavsiye ederim kardeşim :) en kısa zamanda bir tane edinirsin umarım ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• sen onları boşver... neyden zevk alıyorsan onu yapmaya bak... sanat muzzıgı sevıyorssan sana zorla pop dinletemezler ya... bence farklı oldugun ıcın gurur duymalısın herkesi takma :) bende 19 yaşındayım ve Ferdiciyim herkes dalga geçiyor ama ben bu tarz muzıklerden ve bu adamın sesinden hoşlanıyorum bu kımseyı ılgılendırmez :) sende takma boşverr :)

0|1
    0|0
  • Bende yabancı müzikler konusunda böyleyim, ama azdır senin gibisi.

0|0
    0|0
  • Bülent Er. antika değil ki mumya mumyaa :))

0|0
    0|0
  • Bülent ersoyun şarkıları güzel 👍

0|0
    0|0
  • zeki müren favorim :)) güldüm yine çok allahım sen aglatma :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...