Kûrdi kitaplar önerir misiniz?

Kürt tarihi hakkında onerebileceğiniz kitaplar veya yazarlar var mı?

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Değerli dostlar kurt tarihi binlerce yıldan var zaten. Eskiden Türk olmadığı gibi kurt te yoktu kabileler ayrılır ve ırk oluşur. Lütfen saygı
    Cevaba gelince.
    Aşk eserleri istersen
    Mem û zin vs
    Tarih kitapları
    ya da pm özelden yaz yoksa konuyu beyni yıkanmışlar maf eder

0|0
    0|0
    • Hayır, aşk eserleri değil.. Tarihiyle ilgili. Siz beyni yikanmislari boşverin de, önerinizi bekliyorum.

• Hımm.. Pekala. Attığınız linkteki kitaplara tekrardan göz gezdiricem, daha önce anımsamış olduğum yazarlardan bir kacina göre ben secerim o halde.. İlginiz için teşekkürler..

• Konuyu bizimle paylaştığın için bende teşekkür ederim değerli insan.

Erkekler Ne Diyor 5

• kürt tarihi mi? öyle bir tarih mi varmış? olmayan şeylerle vakit kaybedeceğine muhteşem türk tarihini oku.

0|0
    0|1
    • Tamam, oda bir fikir saol ama az ötede dur.

• Ya neden diş gösterisiniz ki bunlar gibilerine, amaç tamamen polemik. Kendi haline bırakın.

• teşekkürler arkadaşlar yazdıklarınızı aynen size iade ediyorum.

• Ahmet Kahraman'dan Kürt İsyanları ile başlayabilirsin. Bir tane de Rus tarihçi vardı, Kürtlerin tarihini ondan okumak lazım. Lazarev miydi?

0|0
    0|0
    • Evet lazarev. Kendisini biliyorum ama kitabını okumadım açıkçası.. Buna bakıcam. Ahmet kahraman dışında onerebileceginiz bir yazar var mı peki?

• Lazarev'i çok referans alıyorlar, ondan biliyorum yoksa ben de onu okumuş değilim.

Cemşid Bender'in "Kürt Mitolojisi 1-2" ve bu İsyanlar haricinde bizde Kürtlerle ilgili kitap yok. Mehmet Bayrak'ı önerebilirim, TV'de izlediğim bir araştırmacı-yazar. Kürtler ve Aleviler üstüne yazar hep

• Tamam, teşekkür ettim.. Önerdiklerinizi mutlaka göz önünde bulundurucam.. Lazarev'le başlayıp.

• "Hüle Hüle Hewal Biji Biji"

0|0
    0|0
  • boşver

0|0
    0|0
  • l*n arkadas birbirlerine yazdıkları yazıyı okuyamıolar gelmiş burada olmayan tarihi araştırıolar sizin tarhinizi rusya diil amerika yazdı gençler buunu farkedin rus yazardan okuyacagınıza tarihiniizin babası olan amerikanlar sorun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...