Kınalı Ada mı Büyük Ada mı? Denize girmek için hangi ada tercih edilmeli?

Denize girmek için hangi ada tercih edilmeli ve neden ?

Güncellemeler:
Erkekler Kınalı ada, Kızlar ise Büyük ada ve heybeli adayı yazdılar. Peki neden ? Büyük , Heybeli ada ?

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• büyük adada plajlar paralı vede oldukca yüksek.zaten yörükali plajından başka kumsal olanıda yok.heybeli daha çok piknik amaçlıdır.burgaz ise güzel bir akşam yemeği yiyebileceğiniz bir ada.deniz için kınalı ada daha uygun.ön tarafı var arka tarafı var.kum yok ama çakıllık bir sahili var.şezlong kiralamak istemazsen ücrette ödemezsin.ayrıca boğaz akıntılarına daha yakın olduğu için en temiz ada kınalıada.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 1- Büyük ada

2-heybeli

0|0
    0|0
    • büyük adanın denizi daha temiz

onun harici ek farkı yok hepsi aynı ağaç ev fayton deniz mezarlıklar =) hıı bide heybeli adada subaylar var denizciler yakışıklılar

• Sen özele bi gelsene (:

• gelimm özele ben bi soru açtım koş kıskançlıkdan gebericimm=)

• Kınalı adada abazaa doluu yaa büyük adanın arkasıı cok güzel bi arkadasıım orda oturuyoo gecen yaz kaldık berabeerr..Cok eglenmisttiik.Heybelidee güzell giristen 20 tl alıyolaar.

0|0
    0|0
  • Kınalı'da denize girmedim ama iyi şeyler de duymadım denizi hakkında. En güzeli Büyük Ada. Gittim, gördüm, onayladım.

0|0
    0|0
  • sen gel bizim eski foçaya :)

link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Büyük ada daha büyük ama kınalı adanın denizi daha temiz kınalıadaya git en iyisi

0|0
    0|0
  • büyük ada bence:)

0|0
    0|0
    • Neden Büyük ada ? Bunu öğrenmek istiyorum.

• Tamam da çehresi, nasıl diğer adalardan farklı olarak neden orayı tercih etmeliyim ? misal elit kesim mi takılıyo ? veya az kişi mi geliyo ? vs vs

• orasını bilemem günden güne değişir.ben gittiğimde çok insan vardı ama biraz sessizdi yani kafa dinlenicek yer

• büyük ada

0|0
    0|0
  • Yeşilköy kfdkndfknlfdssf

0|0
    0|0
  • tabiki BÜyükAda <3

0|0
    0|0
  • bizim ada:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kınalı adada kıro oranı büyükadaya göre daha azdır ve pazar günleri kesinlikle gidilmez. pazar günü gideceğine otur nationalgeographic te mandaların suya giriş çıkışlarını izle en azından evde serin serin oturursun.

2|1
    0|0
  • ikiside yamyam dolu en güzel nezih olan heybelinin arkalarıı gerisi hikayee

0|0
    0|0
  • Denize girmek için adalara gitmektense caddebostanda girerim daha iyi en azından kendi idrarım kendi kakam :))

0|0
    0|0
  • Büyük ada da giriyorum genellikle

0|0
    0|0
  • Büyük Ada tabiki.

0|0
    0|0
  • Kınalı adanın suyu temiz ama büyük bölümü taşlık ve çakıl.

0|0
    0|0
  • kınalı

0|0
    0|0
  • hafta sonu apaçi time var orada olmaz gitme.koşup koşup atlıyorlar kafalarını kayalara vurasıcalar

0|0
    0|0
  • Büyük ada sonra da heybeli ada . . .

0|0
    0|0
  • kınalı ada, kumsalı daha büyük

0|0
    0|0
  • Gel gel ben büyükadalıyım, kafanın ıstedıgı her yerde gir esnafımıza para kazandır.

0|0
    1|0
  • avşa adasına gitsen? gecelik 23-30 tl pansiyonlar. h.sonu için harika bir kaçamak. hem yakın hem plajı ve gece hayatı harika hem de fiyat olarak uygun :)

0|0
    0|0
    • Güzelmişş, peki gemi tarifesi nedir?

• deniz de şöyle olur, baktınız kızlar denizde oyun oynuyor hemen yaklasın güle güle, katılın, zaten cogunun ingilizceesi ya yok ya da ccok iyi değil. .. veya alın birer kokteyl içki vs yanınıza gidin kızlara ikram edin. yahu siz bi gitseniz zaten kendiniz direk ayarlıcaksınız,düşünmenize bile gerek kalmıcak. nerden cıktı la bu kızlar demin 2 kişi sap sap yemek yiyoduk filan olcaksınız :D

• tamamdr kardeş ;-D

Yükleniyor...