Türkçe olimpiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Biliyorsunuz son dönemlerde böyle bir organizasyon var. Yabancı ülkelerden insanlar Türkçe pop söylüyorlar halay çekiyorlar falan. Peki bu organizasyonu kim neden yapıyor? Bu insanlar dilimizi nerede öğrenmiş? Bize ne gibi bi faydaları var?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• çok umrumda değil açıkçası bunları yaparak işsizlik falan öyle dertler bitmiyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Pek güvenilir değil aslında. Nedenlerini burda konuşmayalım ama. İma ettiğin düşüncene ben de katılıyorum.. :/

0|1
    0|0
    • Hakaret boyutlarına vardırmadığımız sürece herşeyi heryerde tartışabilmeliyiz aslında. Eğer tartışamıyosak insanlar bişeylerden çekiniyorlarsa bi terslik var demektir.. Yani ileri demokrasiye gidiyoruz biliyosun :) Gitmiyo muyuz yoksa

• link

bakınız dün soruldu..cevabım orada..

0|1
    0|0
  • bnce cok guzell bnim cok hosuma gdiyor ve bu sayede diğer ülkelerle anlasılıyor dostluklar kuruluyor gerçekten ck guzel..

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• türkçe olimpiyatlarına katılan öğrenciler türkçeyi çat pat konuşur zira seçmeli ders.ancak hepsi iyi amerikan ingilizcesi bilir okularında eğitim dili ingilizce.ülkesinde amerikan üssü olmayan hiçbir ülkeden çocuklarda bu olimpiyatlara katılmaz.istisnası yok.cia organizasyonu.kültür işi olsa her ülkede okul açılabilirdi.amaç farklı cia çocuklara makam mevki verip kullanacak plan böyle.ancak allah'ında planı olabilir.zira o'nun ismi kullanılarak iş çevriliyor bu müeyyideli olabilir.

0|1
    0|0
  • 23 Nisan şenliklerinden pek bir farkı yok bence. Dünya üzerinde Türkçe öğrenen insanların olması güzel bir olay. İngilizce bugün dünya diliyse gelecekte Türkçe neden olmasın!?

0|0
    1|0
  • gurbetçi çocukları doğru düzgün türkçe konuşamazken afrikalılara v.s. öğretmiş gibi yapmaları pek sammimi gelmiyor açıkçası

0|0
    0|0
  • tarikatın PR çalışması bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...