Neden benden hep tipsizler hoşlanıyor yahu

yoksa ben de mi tipsizim? ismail yk ya bağladım:D...

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• insanlari tipli tipsiz diyer ayirmak bence saçma.. senin yarin kaza geçirip yüzünde kalici cizik vs olmuyacağı ne malum ?

he beğenmessin beğenirsin o başka..

0|0
    0|0
    • kendiniz sanki örnek insansnz da benmle uğraşın , tamam

• bn de sanki kemalpaşa ilköğretm okulundan tütüncüler ilköğretime geçiyom:D ünide yok öyle bi imkan işte öff:(

• üniversiteyi yak ozaman :D

Erkekler Ne Diyor 9

• aynı sorun bendede var :) ne bilim farklı bır durum banada güzeller hıc gelmiyor.. zamana braktım takılmıyorum elbet benım ıstedıgım bırısıde cıkar karsıma

1|0
    0|0
  • İsviçreli bilim adamlarınca araştırılmış, güzel kızlar ve yakışıklı adamlar her zaman tam tersi tipsizlerle elele kolkola gezmektedir.

0|0
    0|0
  • Armut un iyisini ayilar yermis! Ayilar kuyrukta ise sen armutun iyisisin demektir:)

0|0
    0|0
  • sana da bi bakmak gerek varsa fotoğrafın yüklesene

0|0
    0|0
  • Belkide insanları şu tipsiz şu yakışıklı diye çok sınıflandırdığındandır :)

0|0
    0|0
    • sınıflandırmasam kıvanç gelicekti zaten.:d

• adam benden kısa boylu tipine bakmadan yazıyo hey allam yaa gel de sınıflandrma:D

• Birinci ikinci derece diye insan yoktur bilmiyorum ama düşüncelerini pek doğru bulmadım kaprislisin demiyorum ama mesajların karşıya öyle görünüyor. Ne diyim Allah gönlüne göre versin.

• yaaa sen prensesmisin ki prensini bekleyip duruyosn

0|0
    1|0
    • ya benden kısa boylular bile geliyo ,okumuyo geliyo ,hiç gideri olmuyo geliyo mantığı nedir bunun onu anlamaya çalışıyorum şuan

• fırsat vermezssın olur biter

• demek ki senin kafa çalışmıyor ve saf gelmişsindir :)

0|0
    0|0
  • tipsiz olduğun içindir.

0|0
    0|0
  • yeah baby you're right

0|0
    0|0
    • really:( im very sad to hear it ,ur so cruel

• I'm joking man ! :S

• sana cdevapp hakkı doğdu savun kendini:D

Kızlar Ne Diyor 8

• ahahhahahaha bunu sevdim :-)) "Atin istemedigi ot yani basinda bitermis".. Buyuklerin bu deyimine ver bu denge olmayisini:P

0|0
    0|0
  • güzelsen tipsiz gelir tipsizsen yakısıklı :D

0|0
    0|0
  • hep tipine bakarsan işin var maharet tipte olsaydı bnce biraz kalbine kişiliğine bakmayı dene:)

0|0
    0|0
  • Belki kalpleri tiplidir

0|1
    0|0
  • bazen tip yetmez özgüven gerekir istediğini elde etmek için

0|0
    0|0
  • tipe önem verdiğin içindir

0|0
    0|0
    • o tipsizler bile tipe önem verdikleri için bana geliyolar ben nie vermicekmişim

• hrkesi Allah yaratmış sonuçta bu kadar aşağılayıcı konuşma herkesin bir güzel yanı vardır...

• doğru diyosun ama konu aşk ilişkileri olunca fiziksel çekicilik önemli.yoksa herhangi bi arkadaşmdan farklık gelmz

• hop ismaile sadece ben bağlarım :))

0|0
    0|0
    • neden bna hep ismail yk tadındaki erkekler bağlanıyolar benmle kafayı bozuyolar sinirimi bozuyolar sence?

• sende sorun var beyb :))

• onu çözdüm hemen hemen :D bi de sorunumu bulsam tamamdır

• No you're not honey the anonymous user above me should look at himself

0|0
    0|0
    • he is anonymous as you said, if i was have seen him before i could make a comment

Yükleniyor...