Allah'ın aslında olmaması Allah'tandır?

Felsefe yapıyorum gelin...

Allah'ın aslında olmaması aslında Allah'tandır

Haksız mıyım?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• ALLAH A inanmayanlar ALLAH i yok biliyor insanlarda iman zayofligi var çünkü insanlar artik kafasina gore yasiyor küçükken insanlara ALLAH korkusunu oretmemisler simdi ki insanlar çok cahil cahil insan dusuncesiz cesaretli insandır simdi insanlar çok cesaretli parmagina bir kizgin yağ damliyor acisina dayanamiyorsun ölünce cehennem ateşine nasil katlanacaksin ozaman neyapacaksin bunu düşünmüyor insan olu günden güne gencler ateist oluyor sonrada ALLAH on olmaması ALLAH tandir diyorsunuz ALLAH herkese akil vermiş fikir vermiş sana bunu kullan diyor şeytani meleği yaratmis sana nefsini terbiye et diye öğütler vermiş vaazlar vermiş oku diyor hz muhammet Peygamberimiz Rabbim oku diyor demiş ama bunlara kimse kulak asmiyor zinalar hirsizliklar faizler kumarlar içkiler kimyasallar insanlara çok basit geliyor

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• sizin gibi mal insanların da varlığından allahın ne müthiş bir yaratıcı olduğunu görüyoruz bir tarafta normalleri yaratmış bir taraftada sizin gibi malları millet ibret alsın diye. tanrı işte ben buradayım diyor adeta

0|0
    0|1
  • Ne diyon sen değişik

1|0
    0|0
  • bazı sorular var cevap yazamadığım :) sabır allahtandır :)

0|0
    0|1
  • "Ben ateistim, siz inanmasanız da olur. Allah biliyor ya o bana yeter!" bunun gibi bir şey olmuş. Hayırlı Cumalar :)

1|0
    0|0
  • Biraz açarmısın ne demek istediğini yorumları okudum herkes bir şey yazmış ama sen ne düşünüyorsun onu merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Varlığının veya yokluğunun kanıtlanamaması deseydin daha doğru olurdu. İfadeler önemli.

0|0
    0|0
  • kendini normal sanan bazı gerizekalıların bulunduğu coğrafyada zor tabi,

1|0
    0|1
  • Allah'ın sana böyle saçma sorular verme yetkisi Allah'tandır.

0|0
    0|1
  • haksızsın tabiki benle takışma zararlı çıkarsın :)

0|0
    0|1
  • Ne dediğini bilmiyorsun bence. Xper için bunuda yapmayın.. felsefeyi sevrrim ancak bu felsefe değil onu söyleyeyim

0|0
    0|0
  • Başım döndü bir su içeyim ben

0|0
    0|0
  • Senin olmaman benim elimden olacak.

0|0
    0|0
  • Bence sen direkt domal felsefe yerine canım.. inan felsefeden daha cok zevk alırsın..

1|0
    0|1
  • bu felsefe degıl psıkolojık manyaklık olmuş kesınlıkle bırbırıyle çelişen kelımeler bunlar

0|0
    0|0
  • ben Allah ım demek gibi bişey galiba ama bu lafı diyende anlaşılamadı müslümanlar adamı doğradılar

0|0
    0|0
  • Savunamıyorsunuz ancak hakaret müslümanlığı bu dereceye getirdiğiniz için utanın. İlminiz yok savunmaya ama geziyonuz dindarız diye hey gidi memleketim.

0|0
    0|0
  • Yok, sen bildiğin sıçıyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Toplum bu tür felsefeye henüz hazır değil.

0|0
    1|0
  • uyanamamışsın.

0|0
    0|0
  • Sen bir daha felsefe yapma olur mu.

1|0
    0|0
  • Demek istediğini yanlış ifade etmiş olabilirmisin?

0|0
    1|0
  • pardon bir daha soyle?

0|0
    1|0
  • Hastaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...