Web sitesi açmak istiyorum ama?

Arkadaşlar piyasada birçok web sitesi var ve şimdiye kadar birçok site açmış biri olarak soruyorum. Şöyle ilginç ve piyasada hiç eşi olmayan ve bu sanal alemin eksiği olarak açılmasını istediğiniz bir site varmı?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• İlginç bir fikir bulsam sana söylemezdim:)) Ben köşe olurdum:)

0|0
    0|0
    • Ama öyle değil o web sitesini yapmak her kesin bileceği işte değil ama ne haber :) Hıhıhı

• ahaha Türk filmi tadında olurdu:)

• Herşeyden güzeli buranın bu sohbetine bayılıyorum :) Reel hayattaki tanıdığın insanlarla sanallar arasındaki inanılmaz fark her zaman beni etkiliyor ama sonucuna katlanmasıda yoruyor. :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Adult aç diğer türlüsü tutmaz bu diyarlarda.. Şu sitede bile link popülerliğine dayalı ilk üç üst bar sıralaması.. Flört - Aşk - Cinsellik..

0|0
    0|0
    • Dediğin doğru olabilir elimde 6 senelik bir domain var ve ne konu eklesem google hemen indexliyor ve eski domainlere google dahada hassas bu yüzden hit sıkıntım olmayacak. Adult açmayı düşünmüyorum onun hesabını ben diğer tarafta veremem.

• Fena fikir değil deneyip hiti görmen lazım..

• Fikride burda fazla açıp projeyi kaptırmak istemiyorum ama aklımda iki üç fikir var teşekkürler görüşlerin için.

• ne yazikki hiçbir eksik yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...