Erkek için hangi dans eğitimi?

Merhaba,
Erkek için hangi dans eğitimi uygun veya güzel olur? Geleneğimiz olarak halay ı bir kenara koyarsak :D Cidden bir dans kursuna gitmek istiyorum fakat hangisine gitsem diye kararsızım.

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Dansçıyım, sana tavsiyem kıvrak bir vücudun yoksa salon dansları ama kıvraksan latin tercih et

0|0
    0|0
    • Belki ayak uydururum veya belki bilen bir hoca benim için uygun olan dansı seçebilir (benim denemem ile netleşir) işin esneklik kısmına gelirsek de tiyatro eğitimi almamdan dolayı her gün biraz biraz esnetiyorum ve fena değilim esneklik konusunda. Belki biraz daha ilerletince hareketlerim uyabilir. Ama muhtemelen salon dansları olacak çünkü latin dansına baktığımda biraz fazla seri olabilir bana göre.

• Teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Samba ve tango olabilir

0|0
    0|0
  • ritim kulağın varsa kurs murs teferruat

0|0
    0|0
    • Diğer konular için internet veya başka şeyler yeterli olabilir. Ama dans eğitimi ayrı. Bilmeden etmeden sadece kulağına güvenerek veya internetten izlediğin videolar ile doğru yanlış bilmeden dans etmektense, gidip iyi bir yerden güzel güzel eğitimimi alırım rahat ederim.

• olay ticari değilse verdiğim cevabın arkasındayım. zira haklısın tamam

• Latin dansını denemelisin bence

0|0
    0|0
    • Güzele benziyor. Biraz araştırayım bakalım :)

• Çok iyi incele yani hoşuna gitmeyen bir şeyin devamını getiremezsin :)

• Yani bide parayı verip kursa başladıktan sonra "yok ya bu olmadı ben başka bişey denicem" falan demek sıkıntı olabilir veya hak verebilirler de iyice inceleyip nokta atışı yapmak istiyorum :D

• Urban.

0|0
    0|0
    • Yok ya sevmiyorum o dansı :) 12.5 falanken elektro dansı severdim yapardım daha bir ergenim ya, yeni başlıyor falan. Şimdi tiksiniyorum o derece :) Bu da aynı hesap, sevmem etmem :)

• Halay iyidir faydasını görürsün düğünlerde :D

0|0
    0|0
  • bir erkeğe hiç bir dans yakışmaz bence

0|0
    0|0
  • modern dans olabilir birde tango olabilir bence bu dans türleri erkeklere çok yakışıyor :)

0|0
    0|0
    • Al Pacino nun "Kadın Kokusu" filmini izledin mi bilmiyorum ama o filmi izleyince (adam kör rolü yaparken sadece tek bir noktaya kitlenmiş yukarılarda ve o haldeyken mükemmel bir şekilde tango yapıyor) dedim vay be karizmaya bak. Ben bile baka kaldım :D Dedim ben de böyle bir şey yapmak istiyorum tabi görerek yapmayı :P çok güzel bir görüntü oluyor gerçekten.

Erkekler Ne Diyor 3

• Foklor klubüne katıl kardesim okullarda falan vae hala sonra foklor öğretmeni olursun hazır mesleğinde oldu bak :)

0|0
    0|0
    • İlkokulda katılmıştım da yok ya beğenmedim ama öğretmenlik falan iyi fikir :)

• Piyanoyu sahile götürüp çalamam bro :D Gitar zaten kolay internetten öğrenilir. Var zaten gitarım repertuarı genişletip bir 15-20 şarkı çalsam bile ortamda iş görür ama dans ayrı bir olay ya. Zarafet katıyor insana ve direk diğerlerinden ayırıyor seni. Bide dans kursuna giden kızlar ayrı bir olay (kız için gitmek değil ama kaliteli kız bulmak, çevre edinmek) benim istediğim bu :)

• Ozaman a i tango kursuna falan gitorda baya bir havan olur :)

• 0|0
    0|0
    • Sonra Survivor Taner gibi olmayalım da...

• ben izlemiyorum öyle şeyler ne olmuş o dediğin adamaa

• Hiperaktifin teki ya garip garip hareketler yapıyor falan. Belki izlemişsindir diye esprisini yapmıştım da, boşver. Haka dansı falan diyip iyice tribe giriyordu yani :)

• Akrep dansı

0|0
    0|0
Yükleniyor...