Şiir kitabı çıkartmak?

yaklaşık 7 yıldır şiir yazıyorum herkesin çocukluğundan beri bir hedefi hayali vardır benimde tek isteğim kitabımı çıkarmak çok meşakatli bir olaymı bu kitap çıkartmak maaliyeti falan el yakarmı bilgilendirilmeyi çok isterim

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende hep sıcacık kahvenin yanında okunan bir kitap yazmak istemişimdir.. Sen bir kaç adım atmışsın bile, devam etmelisin tabiki ben prosedürü bilmem ama çokta aman aman bir zorluğu olduğunu düşünmüyorum bilen bilir tabi bişey diyemem :) umarım istediğini başarır hedefine ulaşırsın, Allah yolunu açık etsin :)

0|0
    0|0
    • öncelikle iyi dileklerin için teşekkür ederim duygularım benden söküp alınmadığı sürece yazmaya devam etmeyi kitap olayınında iyice peşine düşmeyi planlıyorum. Allah herşeyi gönlüne göre versin seninde

• Ne demek.. Ben teşekkür ederim, inşallah.

Kızlar Ne Diyor 1

• bir şiir at ta görseydik

0|0
    0|0
    • ya atarım atmasınada biraz çekingenim o konuda akrabalar eş dost bile görmek isterken şiirlerimi utana sıkıla gösteriyorum ama atarım içlerinden birini tamam :)

Erkekler Ne Diyor 1

• bende yapçaktım bir arada boş işler... hem okunmuyo... hemde pahallı... albüm olarak yap kendine... sakla... hatıran kalsın...

0|0
    0|0
    • Aslında kitap çıkartmayı istememin nedeni tüm türkiye alsın okusundan ziyade başta kendim olmak üzere eşe dosta veriyim diye heves ediyorum

Yükleniyor...