Teknoloji diyelim mi?

sevenler? sevmeyenler? hayatımıza etkileri? olsmasaydı toplum şu an ne drumda olurdu? mesela ona tutunamadan yürüyemediğimiz cep telefonu:))

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• bir kere cep telefonu açılmadı mı bir çok ön yargıya ve sitene maruz kalırsın en basidi.insanları aşırı kolaycılığa iter bu aynı zamanda.Cep senle giden senin parçan olan bir şey ve bir çok ilişki teknoloji yüzünden sonlanıyor aslında.Tabi yararları da yok değil.Geniş kapsamlı konu bir çok yararı var aslında kullanıma bağalı.daha çok zarar günümüzde insanlar teknoloji bağımlısı olup birinle konuşurken zırt pırt bir iphone telefonuyla oynuyor kadın da yapıyor bunu erkek de.İlişkilerin içine eden bir hal aldı,dost olsun sevgilisi olsun farketmez insanı duyguların gidiyor aslında.facebook olsun o da öyle keza.İnternetin en büyük faydası bilgi özgürlüğü bir çok yabancı kaynak var ingilizcen iyise alemin kralısındır bu konuda.her türlü bilgiye ulaşırsın türkçe kaynak kısıtlı çünkü.vsvsvsvsvs... konu böyle uzar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• rahatlık ama olmasaydıııı belki daha mutlu olurduk

0|0
    0|0
    • yaa zorunlu olmadıkça birebir iletişim uygulamıyoruz... ne bileyim bişey hep eksik...

• şimdi sadece dikkatli olmak konusunda biraz itinalı olmalıyız diye düşünüyorum.. teknolojiyi cılkını çıkarana kadar değilde ihtiyaçlar doğrultusunda kullanarak bi çok kirliliğin önüne geçeriz umarım böylece eldeki imkanları amacına uygun kullanmış oluruz .. bu da aynı zamanda mutluluğu getirir

• evet haklı olabilirsin :)

• sevmiyorum ama etkileniyorum istemesemde

0|0
    0|0
  • Bazıları iyi bazıları kötü. Bilgisayar mesela eskiden yoktu ve herşey daha gerçekçiydi. Artık birçok şey sanal.

0|0
    0|0
    • ewt.. daha kolay oluyo:)) düşünsene bi arkadaşınla görüşmek istediğinde.. mesela cepten kameralı görüşebiliyosun.. üstünde pijamanla bile:)) yoksa eskiden öylemiydi.. hazırlan o kadar zaman harca önceden haberleş yeri kararlaştır gecikme olursa sadece bekleyerek endişelenerek vakit geçir... :)) zormuş yaa

• tknoljı olmasada mutlu olurduk dıye dusunuyrmm tabı hayatmza kolaylk saglıyo ama bı yandanda bagmlılk yapıyo

0|0
    0|0
    • ewt :)) japon yapıştırıcı özelliği olan cep telefonu lider bu konuda:))

• ewet sna katılıyorm elımden dusmuyo hele blgsyarn bsna otrdugm zamn ımkn yok kmse kaldramıyo :))

• endişelenme bu konuda yalnız değilsin:))

Erkekler Ne Diyor 5

• o kadar çok gelişme oldu ki şu saatten sonra çok önemli değil.

0|0
    0|0
  • faydalı tabi.zararları da olsa..

0|0
    0|0
  • severim.

0|0
    0|0
  • teknolojik gelişmeler olmasaydı ne halde olurduk düşünmek bile istemem

0|0
    0|0
  • karşı cins ile teknoloji arasında gidip geliyorum