Şimdi olsa yine okurum hep okurum dediğiniz kitaplar?

Arkadaşlar ben yurtdışında yaşıyorum. Oraya dönmeden önce güzel kitaplar almak istiyorum. Erdal Demirkıran'ın seriisi gibi kişisel gelişim kitapları olur veya Ahmet Ümit'in Beyoğlu Rapsodisi gibi hatta John Katzenbach'ın Psiko-Analitik'i gibi kitaplar istiyorum. Var mı önerileriniz?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• senden önce ben jojo moyes

0|1
    0|0
  • Ben Canan Tan'ın eroinle dans kitabını çok beğenmiştim. Bende yurtdışında yaşıyorum dönerken uçakta sıkılmamak için havaalanından almıştım. Iyikide almışım çok güzeldi. Bunun yanında Batuhan Deddenin kitaplarıda çok güzeldir, özellikle şiir kitapları

0|1
    0|0
    • Eroinle Dans aklımdaydı ne zamandır, teşekkürler :)

• Mart menekşeleri
    çalıkuşu kitabını çok severdim ^^
    benim için öl

0|1
    0|0
    • Çok saol :)

• Sevindim ^^
      Diğerleride gzl elif şafak aşk kitabı tasavvufi ama gzl okumak istersen. d
      Kutsal meclis -teddetkar
      Veda - ayşe kulin...

• Dalechargie-üzüntüyü bırak yaşamaya bak bunu tavsiye etmislerdi bnde yeni okucam sende bir oku ^^

• aklından bir sayı tut

0|1
    0|0
  • Serenad -Zulfu Livaneli

0|1
    0|0
  • Grinin 50 tonu serisi

0|0
    0|0
    • Önerdiğin veya favorin hangisi?

• erotik kısımlar var tabi duymuşsundur ben yine de söyleyim :D

• Aynen duydum :D ;) alırım dert değilde evde kardeşim var annem onun dokunmasını dert eder. Evde görmezlerse sorun yok :D

• Bu gune kadar hic Sabahattin Ali okumadiysaniz Kuyucakli Yusuf ile baslayabilirsiniz.

0|1
    0|0
    • kürk mantolu madonna ve tüm kitapları gibi

• Hmm ilk fırsatta alıcam :)

• Sabahattin alinin her kitabi saheser. Yerli yabanci hic bir yazar tutmaz bende ki yerini. Kurk mantolu madonna fenomen zaten:) ama onu ilk defa okuyacaksan kuyucakli yusufla baslamani tavsiye ederlm. Sonra sirca kosk, k. m. madonna, yeni dunya...

• Varoluşçu psikoterapi-ırvin yalom

0|0
    0|0
  • Yesil yol ve duma adasi favorim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...