Kurtlar Vadisi mi Tek Türkiye mi ?

Birkaç şahsiyetin kurtlar vadisi gününde tek türkiye yi izlediğini gördüm gerçi saatleri çakışmadığından ikiside izlenebilir ama farzedelim aynı saatlerde kv mi tek türkiye mi daha çok izlenirdi hangisini izlerdiniz.?

• Kurtlar Vadisi
    67% (4)67% (2)67% (6)Oy Ver
  • Tek Türkiye
    33% (2)33% (1)33% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• hicbiri

0|0
    0|0
    • hiçbirisi bu tarz kıyaslama sorularına cevap vermeyin arkadaşlar iyice facebook yaptılar burayı bıktık zaten facede sayfalarda milletin algılarıyla oynamak için böyle saçma kıyaslamalardan bide burada tünediler.!

• babamın dizi kurtlar vadisi :D bu hafta izleyemedik memtiyi vurdu pusat sonra ne oldu :D

0|1
    0|0
  • İkisi de değil.

0|0
    0|0
  • kurtlar vadisi.

0|0
    0|0
    • isteyen istediği soruyu soran kardeşim sanane. her yere aynı cevabı yazıp çok önemli bir şey yaptığını mı zannediyorsun.

• Sakarya Fırat

0|1
    0|0
  • hicbiri

0|1
    0|0
  • oha ikisini birden izleyip ereksiyon halinde elinde silahla çifter patlama yaşayacak insanlar...

0|1
    0|0
  • hiçbiri

0|0
    0|0
    • k.b da bu soruyu sorana yazdım bn derdi sni mi gerdi

• ikiside değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• al birini vur ötekine

1|1
    0|0
  • Suskunları izle arkadaşım tavsiyedir ;)

0|0
    0|0
    • hiçbirisi bu tarz kıyaslama sorularına cevap vermeyin arkadaşlar iyice facebook yaptılar burayı bıktık zaten facede sayfalarda milletin algılarıyla oynamak için böyle saçma kıyaslamalardan bide burada tünediler.!

• how i meet your mother :-D

0|1
    0|0
  • The big bang Theory.

0|0
    0|0
  • Cendere cendere cendere cendere

0|0
    0|0

• kurtlar vadisine kısa bi süre bakmıstım sonra vazgeçtım daha izlemdim

0|0
    0|0
  • hiçbiri

0|0
    0|0
  • the big bang theory tabii ki

0|0
    1|0
  • newsroom

0|0
    0|0
  • fatmagül ün suçu ne

0|0
    0|0

• tek türkiyede neymiş ilk defa duydum

1|1
    0|0
Yükleniyor...