Allah var diyorsunuz da neden yok gibi yaşıyorsunuz?

Allah var diyorsunuz da neden yok gibi yaşıyorsunuz?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Bazen dunya hirsi diyelim

0|0
    0|0
    • Ne kadar garip değilmi habire para kazanmak için sağlığımızdan oluyoruz daha sonra sağlığımızı kazanmak için bütün paramızı hastahanelere veriyoruz biz ne kadar hırs adersek edelim kefenin cebi yokki :((

• rica ederim alnınızın teriyle aldınız helal olsun :))

Kızlar Ne Diyor 6

• Nefis seytan ve elalem ne der dusuncesi elalemi
    Dusundugumuz kadar ahreti dusunseydik bu kadar üzülen ve üzen kıkırılan ve kirici kalbe sahip olmazdik

0|0
    0|0
    • zaten hep bu elalem ne der düşüncesi yüzünden gençlerimiz ibadetten kaçar oldu...

• Birde camilerde hep sus die azarlayan yaslilar yuzunden soguttular genclerimizi

• evet aslında çok yanlış bir hareket çocuklar camilerden azarlanıp başka kapılara atılıyor şefkati nerede görürse o kapıda kendini buluyor... çocuğun camiden azarlanarak kişlenmesi bazen çocuğun dinini bile değiştirmesine sebep olabiliyor...

• Ne kadar anlamlı bir soru güzel yerden yakalamışsın tebrik ettim

0|0
    0|0
  • Sözde müslümanız maalesef :/

0|0
    0|0
    • yanlış anlamayın ben sizin müslümanlığınızı sorgulamak amacıyla bu soruyu sormuş değilim hepimiz kusurluyuz Allah yardımcımız olsun...

• Haşa müslümanım diyen her insan müslümandır elhamdulillah ama derecesine göre müslümadır...

• Ay ben de onu kastediyorum. Aaa laf anlatana kadar canım çıktı yahu...

• Çoook dogru bır soru tebrık edıorum :)

0|0
    0|0
    • önemli olan bu sorudan kendimize bir nebzede olsa ders çıkartabilmemiz...:)

• Seytanda var

0|0
    0|0
  • Çok derin bir soru.. Nefis yüzünden bu durumdayız

0|0
    0|0
    • evet hepimiz nefsimizin esiri olmuşuz :(

Erkekler Ne Diyor 7

• ''Herkesin şeytana taptığı yerde, Allah ne yapsın?''

Bir kitaptan...

1|0
    0|0
    • güzel bir paylaşım ama Allahın herşeye gücü yeter kaşpleri evirip çeviren Allahtır...

• diyelim ki yaşıyoruz
    bundan kime ne bunu sorgulamak kimseye düşmez ki
    bu hiç iyi bir usul değil
    soru sormak kolaydır
    çözüm yolu belirtmen gerekir
    ayetlerle örnekler vermen gerekir
    ama en kolayı sorgulamak
    öneri de bulunmak zor değil mi?

0|0
    0|0
    • hocam çok zor bir soru sormadık hepimiz bu konuda kusurluyuz hiçbirimiz sütten çıkma ak kaşık değiliz ama önemli olan kusurlarımızı görebilmemiz yanlışı başka bir yanlışla kapatmamamız...

• Haklısınız bazen insanın kafasına kazınan sözler vardır bilirmisiniz hatırlayınca duraklar insan... bu yazıda düşünmeyi bazı şeyleri tekrar gözden geçirmeyi hatırlatan bir yazı olacağını düşündüm yoksa benim kisenin imanını ya da günahını sorgulamak gibi bir derdin yok hepimiz günahkarız Allah yardımcımız olsun...

• Sorgunun kabirde başladığını sanıyordum.. Dur henüz ölmedik kardeş..

0|0
    0|0
    • ölünce defteri kapatıyorlar :))

• ''Tanrı öldü.''

- Friedrich Nietzsche

2|0
    0|0
  • Acaba kim kusursuz kulluk ediyor soruyu soran arkadş sn farklı yaşıyosn galiba..

0|0
    0|0
    • elbette hiç kimse kusursuz değil bu konuda önemli olan kusurumuzu görebilmemiz yanlışı başka bir yanlışla kapatmamamız...

• çünkü yok :D

0|0
    0|0
  • Nefsine kurban gitmemelisin.

0|0
    0|0
    • çok doğru nefis insana herşeyi yaptırıyor...

• Allah herkesi doğru yolu buldurup ona layık bir kul olmayı nasip eylesin.

• amiiiin...

Yükleniyor...