Evde ney üflemeyi öğrenebilir miyim? Yardimci olur musunuz?

Ney üflemeye merak saldim. çok istiyorim. fakat kursa gitmek için zamanim yok. ogrenciyim ve yurtta kaliyorum. sizce evde öğrenebilir miyim?

0|0
416

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Git çello çal, saz vs. çal onun yerine..
    Daha güzel bir şey yapmış olursun..

Şu arabik saçmalıkları bırakın artık.

0|0
    0|0
    • Sacmalik mi? Sen git önce bir neyin musikimizdeki önemini arastir bir bence. nerdengeldigini vs.

• çok cahilsin vintage keşke ölsen

• Dede Efendi, Tamburi Emin Ağa, Hüseyin Halis Efendi, Itri vs. den bahsettirtme şimdi bana, dizlerimin bağı çözülüyor..

• o iş o kadar kolay değil kursa gidenler bile zor üflüyor.

0|0
    0|0
  • Bende evde yanliz ögrendim. Fakat saz, gitar, piano ve def'de caliyorum. Yetenegin varsa ögrenirsin, internetden izleyerek, parmaklara dikkat ederek ögrenirsin. Ama simdiden söylim, neyden ses cikarmasi zordur, bazi camii talebelerim 3 ayda cikariyor birak ilahi üflemeyi. Bu arada youtubede cokca ögrenmek icin video mevcuttur.

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum baktim çoğuna bunun için oz sitelerde var hatta.. ben ses cikarabiliyirum ama nota bilgim yok..

• Notadan kolay ne var :) ögrenirsin, yardimcida olabilirim

• İstemek her zaman başarmanın yarısıdır... Bence yeterince çalışırsan olur.

0|0
    0|0
  • ney biraz gönül işi hatta tamamen gönül işi. nazar da degiyomuş ney e ne bilm çok tuhaftr ney üflemek.

0|0
    0|0
  • Öğrenirsin evette üfleyene kadar haşat olursun

0|0
    0|0
  • Öğrenirsin
    ...
    .

0|0
    0|0
  • bizim arkadaş aldı 3 ay oldu ses çıkaramıyor zaten neyde amaç önce ses çıkarmak o da çok uzun sürüyor yeteneğin yoksa :D

0|0
    0|1
  • zor knka

0|0
    0|0
  • Öğrenirsin. İlk dersin SES çıkarmak :) denendi başarıya ulaşıldı

0|0
    0|0
  • Ney üflemek yazarak doğru bir adımda ilerliyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • Bende evde ney üfleyebilirim anladım :) bende başka bişey diyecektim :) allah iyiliğini vermesin :) kursa gidebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Ney çalmak istediğine bağlı:)

0|0
    0|0
  • Ney üfluceksin? . d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ney üflemek, doğru sesi çıkarmak kolay olmuyormuş bildiğim kadarıyla. yani bir ustadan yardım almakta fayda var o yüzden.

0|0
    0|0
  • Ney zor biraz ama internette videolar vardir

0|0
    0|0
  • İnternetten araştıabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...