Ankarayı seviyormusunuz? bugün ilk kez gittim sevemedim?

Bugün ankaraya eğtime/ seminara gittik kızılayı Ankamall ve genclik parkını gördüm ama gördüğüm kadarını hiç sevmedim ankaranın. o nasıl bir kalabalık şehirdir.

Gözünü seveyim Eskişehiri <3

sizler Ankara hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1
23|49

En İyi Erkek Görüşü

• Sokakları denize çıkmasada melih gökçek elbet getirecektir düşüncesiyle seviyorum şehrimi :)

1|1
    1|1
    • Yaşadın Yeri Seviyorsan Ora Dünyanın En Güzel Yeridir Kardeşim Zaten :D

Erkekler Ne Diyor 48

• hayır sevmiyorum bende 1 defa gittim insanları da şehirde berbat hiç beğenemedim. hele müzikleri nedir arkadaş müziğe bak hele sen
    http://www.youtube.com/watch?v=XPLDKA8MPLc

0|0
    0|2
  • Yolların denize çıkmasada, seviyoruz seni Ankara. :)

0|1
    0|0
  • Görüntüsüne aldanmamak gerek,

Eskişehir de anlam yüklediğin yaşantılar mevcut,

Ankara'da ise nötrlük mevcut, biraz kalman burada da yükliyeçeğin anlamlar kazanır.

0|0
    0|0
  • çok büyük bir şehir, bazı yerleri tam oturup yuva kurmalık ama deniz yok full beton yığını o yanı kötü

0|0
    0|1
  • döner cenneti..
    metrolar şehri..
    ve de..
    tübitak şehri...

0|0
    0|0
  • Kötü yer diyolar aynen, çevremde bir kere iyi diyen görmedim Ankara için. Özellikle de genel evler (kibarını yazdım) yol kenarında bekleyen kadınlardan falan bahsettiler baya. O kadar kötü olduğunu bilmiyodum açıkçası, seviyo muyum? Eeeeh işte, başkent olmasından dolayı diyebiliriz :S :D :D :D

0|0
    0|1
  • Ankara la bunun adı. Biz Ankara bebesiyiz. Bırakın siz sevmeyin gardaş Ankara ankarayı sevenlerle güzel. Gurban olurum

1|0
    0|0
  • Ankarayı sevmen için bu şiiri anlaman gerekir;))
    http://youtu.be/5XZKZvQRARE

0|0
    0|1
  • eskişehir gibisi var mı bee ne kalabalık nede küçük :)) bir ben gezemedim şu ankarayı

0|0
    0|1
  • biz kez gittim de hiç gezme fırsatım olmadı.

THE END...

0|1
    0|0
  • Ankara candir sen bir de gece git :) renklidir kizilay karanfil :) eskisehir ne oyle her tarafta kahve atesi bilmem kahve dunyasi :)

0|0
    0|0
  • genclik parkı ankaralıların hic gitmedigi rezalet bir yer ankamall desen alısveris merkezi fakat Ankara artık berbat bir yer eskiden cok güzeldi fakat artık huzursuz bir şehir

0|1
    0|0
  • Bende pek sevmemistim başta ama alıştıkça daha bir güzel geliyor Angara :-) heyt özledim bir tatil bitsede üniversiteye gitsem

0|0
    0|0
  • zaten sevemezsin çünkü sevilecek bir yanı yok. fakat yaşanılabilitesi yüksek bir şehir.

1|0
    0|1
  • Oturdum Yer Taşı Toprağı Altındağ Zaten Yaşadın Yeri Seviyorsan Ora Dünyanın En Güzel Yeridir Bunu Unutma

0|0
    0|0
  • Ankara kuru bir kalabalık ruhu yok, her tarafta devlet binaları 3 gün kaldım çok sıkıldım, asla bir İzmir olamaz, İstanbul'la kıyaslamıyorum bile...

0|0
    0|0
  • insan askerlik yaptıgı yeri sevmez derler Ankara başkadır Ankara sevilmezmi tek eksigi denizdir onuda getirseler başka şehir düşünemiyorum...

0|0
    0|0
  • ben severim

0|0
    0|0
  • Bir şehir düşün ki İ. Melih Gökçek'e 94'den beri maruz kalıyor. Ya ne olacağdı?

Eskişehir başkadır.

0|0
    0|0
  • Tek numarası başkent olması. Yoksa alan satan olmaz

0|0
    0|1
  • berbart bı yer ama sevıyoruz alsıtk ıstanbuldan geldım hala alsıamadım yalan soledım 18 senedır :D işim dolaysılay burdayım yoksa ıst a denız olan yere tasınmıstım coktan

0|0
    0|1
  • Kalabalık ve soğuk bir şehir benim için her zaman.

0|0
    0|1
  • ankaranın kalabalık olması değilde bir baskente yakısır şeylerin olmaması kötü

0|0
    0|0
  • Ankara nın en güzel yanı istanbul'a dönüşü..

0|0
    0|0
  • Candır la Ankara

1|0
    0|0
  • gayet normal bri durum. ben 5 senedir ordayım halen sevemedi, m.

0|0
    0|1
  • Yanlis yerleri gezmissin :(

0|1
    0|0
  • Hiç gitmedim ama güzel olmadığını duymuştum.

0|0
    0|0
  • Ben ilk gittiğimde yerde travesti kartı vardı arkadaşıma uzattım aradı dalga geçtik travestiyle :))

0|0
    0|0
  • İstanbul u gördükten sonra Ankaraya taparsin. 2012 Dünyanın en yaşanilabilir kenti seçildi.

0|0
    0|0
    • dünyanın 31 türkiyenin 1 en yaşanılabilir kenti, eksik bilgi bilgi değildir :) ankaralıyım ordan biliyorum

• agara kıroları ahaha tiplere bak klipte hala da gelmişin zevk yoksunu diyosun ahahaha:D angara bebesi:D:D

• Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 23

• Ankara aslında çok güzel bir. şehir ama tabi orada doğmak orada yaşamak lazım... Eskişehir ile kıyaslayamazsın çünkü ikisinin de özellikleri çok farklı biri tam anlamıyla öğrenci şehri ama haliyle yaz aylarında fazla insan bulamazsın, genelde Eskişehir kışın kalabalık olur... Ancak Ankara her zaman kalabalıktır :)

0|1
    0|0
  • Ben Hataylıyım ama Ankara da yaşıyorum çoğu şehirden iyi hele hele İstanbuldan daha iyi nem yok bunaltıcı hava yok varsada kuru sıcak ayaz oluyor güzel bir şehir ama deniz olsaydı harika olurdu biraz sıkıcı sanki :) parası olana sıkıcı değil tabi gece klüpleri meyhaneler birahaneler şık mekanlar felan güzel yani ;)

0|0
    0|0
  • Eskişehire gittim ve hiç beğenmedim kesinlikle bir Ankara değil. Ya Ankarayı sevmeyen insanları anlayamıyorum. İstanbuldan gelen biri için sıkıcı olabilir ama Ankaranın gerçekten güzel bir şehirdir özellikle kışın. Sadece gideceğin, gezeceğin yerleri doğru seçmemiş olabilirsin.

0|0
    0|0
  • mavi göle git orası güzel

1|1
    0|0
  • Gitmisdim 7 sene önce ben ozamanları begenmsdm hatta uni. Falan okumayi falan düsündm..

0|0
    0|0
  • ben üniversiteyi ankarada okudum çok güzel bir şehir insanlarıda öyle :) seviyorum Ankara seni ve ankaraya tayinimi istedim

0|0
    0|0
  • Zaten o sevginin icinden gelmesi lazim baska türlü sevemezsin :) benim icin ankaara ask

0|0
    0|0
  • Ankarayı çok severim sen ilk kez gittiğin için doğal olarak iyi gezememişsin

0|0
    0|0
  • gençlik parkında abazanlar dolu tamda yerine gitmşsn yani sdkdmdk

1|0
    0|0
  • Ankara benim ikinci sevgilim Ankaralı olmayan alışamaz

1|1
    0|0
    • Aynen Zaten Yaşadın Yeri Seviyorsan Ora Dünyanın En Güzel Yeridir

• dediğim gibi eğtim icin geldik fazla vakit yoktu istasyona yakın yerlerdeydik işte.
      ve ankarayı bilen kimse yoktu yanımızda

• Ankara insanı sıcak kanlıdır sorsaydınız keşke ama bir dahakine artık

• Ankara da birşey heyecan vardır sokaklarında ama eskişehir kırıkkale bolu gibi küçük şehirlerde yoktur ki zaten ankaraya gidip anıtkaberi görmemek ve bircok avme var

0|0
    0|0
  • ankarayı da eskısehırı de merak edıyorum umarım benım beklentılerımı karsılarlar :)

0|0
    0|0
  • Ankara kalabalık mı? Eskisehire gore kalabalık olabilir ama sen istanbulu görmemissin :d

0|0
    0|0
  • ankaradayım seviyorum şehrimi.

0|0
    0|0
  • gitmedim ama sevmiyorum

0|0
    0|0
  • sevmek zorunda kalacağım sanırım yoksa geçmeyecek o 4 yıl :/

0|0
    0|0
  • Kizilaya gttysen kalablik demen normal :)

0|1
    0|0
  • Bende sevmemiştim.

0|0
    0|0
  • Ankarayı Ankara yapan ANITKABİRİ var nasıl sevilmez?

0|0
    0|0
  • Sahsen ben Ankara'yi ve Melih Gokceki cok severim :)

0|0
    0|0
  • Çok gittim ama sevemedim bende

0|0
    0|1
  • sevmiyorum

0|0
    0|0
  • bende doğma büyüme ankaralıyım ve hiç sevmiyorum yani sende sevmemekte haklısın :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...