Doğru iletşim kurabiliyormusunuz_?

kalpler sevmek istiyor, fikirler çatışmak.. hiç empati yapıyormusunuz_? empati dediğimizde aklınıza öğrendiğiniz ilk anlamı gelecektir ancak türkiyede kültür rüzgarı ile tamamen yanlış aktarılmış anlamı..

empati; karşısındakini anlamak derken.. -> şimdi sizlere bir soru soracağım yorumlardan sonra güncelleme olarak cevapları ve sonuçları paylaşacağım ve şu an ben küçük bir çocuk olacağım hadi beni sakinleştirin;

- bugün okulda noldu biliyomusunn o ahmet gerizekalısı varya tekme attı baak, bak bak gördün mü kıpkırmızı oldu bacağım onu dövmek istiyorum azını burnunu kırcam kırcam (telaşlı bir şekilde sinirli sakin sakinleştirin)

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• O güzelim tatlı bacağını birdaha bu şekilde görmek istemiyorum derdim

0|0
    0|0
    • ama anne vurdu gerizekalı baksana bak BAK naaptı bana kırcam azını burnunu yüzünü duvara sürtçem (telaşlı telaşlı el kol hareketi yaparak anlatırken bardağı yere düşürüp kırar)

• Camlar yerde kalsın bebeğim gel saklambaç oynayalım :)

• saklambaç oynarken gelip vurdu zaten anne şimdide sen saklambaç oynamak istiyorsun sendemi tekmeliyceksin beni, zaten kimse evmiyor artık beni annem bile

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne guzel bir cümle kalpler sevmek fikirler çatışmak istiyor... İletişim kuruyorum ab onunla fikirlerimiz çatışıyo zor gerçekten...

0|0
    0|0
    • bu olduğunda çok üzülüyor olmalısın

• Evet karakter çatışması var çünkü hayırdır sen psikoloji falan mı okuyosun

• hayır, bilgisayar mühendisiyim:)..

• Kuruyorum.

0|0
    0|0
  • Sen dur ben yarın okula gelir kulağını çekerim onun :D

0|0
    0|0
    • aslan anne hadi çek kulağını ağzını burnunu kır tekmele onu hadi şimdi gidelim mahallede top oynuyordu hadi (kolundan çekiştirerek)

Erkekler Ne Diyor 3

• kimseyi sevmedim kimseninde sevemeyeceğini bildiğimden hep böyle gidecek, fakat empati konusunda iyiyimdir

0|0
    0|0
  • Kuruyorum

0|0
    0|0
  • Sakin ol 3-B den abini çağır o halleder

0|0
    0|0
Yükleniyor...