Gitara yeni başladım günde ne kadar çalışmalıyım?

Gitara yeni başladım günde ne kadar çalışmalıyım

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gitar sevgin içinde varsa zaten elinden bırakmıyorsun. Ne kadar çalışman gerekiğini soruyorsun bu kişiden kişiye değişir bazı insanlar 4 saatte bir şeyi başarabiliyor ise sen 1 saatte başaradabilirsin. Sen kendine bugün gerçekten çalıştım gönlün rahat olduğunda bırakmalısın bu senin bileceğin bir şey ve ayrıca bu zevk olarak yapılan bir şeydir bu enstrümandan para kazanıcak dahi olsa zevk işidir demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım

0|0
    0|0
    • Tamamda hoca bana parmak egzersizleri yaptırıyor. Bunlar çık sıkıcı ama gitar genel anlamda zevki şarkı çalarken çok zevk alacağım biran önce o gün gelsin:)

• parmak antremanları zaten olur bir yerden sonra çala çala aynı şarkıları çalmaktan sıkılacaksın üzerine şarkı bile eklesen bir yere kadar belli bir süre sonra onlara kayıcaksın ister istemez

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• 1-2-3-4 saat :D olabildiğince fazla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• En az 3

0|0
    0|0
  • saat olarak düşünme bence parça olarak çalışman daha yararlı olur. günde bir parça bitirmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Günde 2 saat yeterli zaten istesende daha fazla çalışamıyorsun. Zorlama kendini çok çabuk bıkarsın.

0|0
    0|0
  • 15 dk yeterli

0|0
    0|0
  • hocalara danıs bence

0|0
    0|0
    • Hocam her boş vaktinde eline gitar al dedi ama yani minimum ne kadar?

• bos kalan vakitlerini hesapla ona göre günün ortaya cıkar kardesim

• Sağol hocam

• İstediğin kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...