Samsun şehri hakkında bilğisi olan ve samsunlu olanlar yazsın nasıl bir yer?

samsun şehri hakkında bilğisi olan ve samsunlu olanlar yazsın nasıl biyer

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• sevgilim askerliğini yapmıştı orda :) ordan biliyorum

0|0
    0|0
  • abim askerliğini yapmıştı samsunda e haliyle bizde onu ziyarete gitmiştim ama varya hayatımda gördüğüm en harika şehirdi heryer yeşillik heryer temiz hava böle bişey görmemiştim başta ben olmak üzere bütün aile fertlerinin baya hoşuna gitmişti gördüğüm tanıdığım kadarıyla insanlarıda iyilerdi ama ne bakımdan soruyorsunki?

0|0
    0|0
    • görsel olarak yazları geliyorum sadece .acaba bana mı güzel sadece diye sordum insanları hakkında yaptıgın güzel yorum için teşekkürr ederim.

• İnsanların dar görüşlü olmadığı harika bir yerdir :))

0|0
    0|0
  • ben iki hafta sonra ordayım gerçekten çok hoş ve sıcak nemli bi şehir :))

0|0
    0|0
  • samsunluyum samsun aşığıyım harika bir yer atakum yaşanılası yerlerindendir

0|0
    0|0
    • bende samsunda oturuyorum atakumda iş bankasının karşisinda yazları geliyorum gerçekten güzel bi kent emekli olusam toptan gelcem :D:D

• :d sende gül hep emi :d

• teşekkürler sende hep gül :))

• çok kötü

0|0
    0|0
  • samsun tek kelimeyle mükemmel bir yer..

0|0
    0|0
  • Malesef bilgim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Samsun,Karadeniz'in en büyük sanayi ve sahilli kentidir.Beton yığınları ile yeşilliklerin arasına kurulmuş.denize sıfır,kalabalık,eğlenceli,aktif,hızlı bir şehirdir.Orta Karadeniz'in tek Büyükşehir'i yaşanılası ve huzurlu bir kenttir.

0|1
    0|0
  • Samsun güzeldir ama insanı beş para etmez. ne verilen sözü zamanında yaparlar nede saygılıdırlar. lafım mecliste dısarı tabikide ama iyi yanlarıda var özellikle ATAKUM sabah gezmek için samsun merkez aksam ailece sahilde yürümek biyerlerde oturmak içinde atakum ideal. insanı herzaman hep bana hep bana dır. ama samsunun yerlisi pek kalmadı.

0|0
    0|0
  • Samsuna git çiftlik caddesinde gez derim güzel şeylerle karşılaşma olanağın yüksek :)) sonrada Toptepe diye bir yeri var orda nargile ve semaverde çay eşliğinde samsun manzarası izle çok güzel oluyor...

0|1
    0|0
  • Devlet opera ve balesi var. İlgini çekerse tabii.

0|1
    0|0
  • 18 yıldır buradayım. ne bakımdan?

0|0
    0|0
    • görsel olarak bi karadenizin en büyük şehri nasıl sizce

• valla bana göre 10 numara şehir. ulaşım olarak dümdüz her yol kuzeye çıkar. yazında iyidir sahil falan çok güzel. yine atakum'da mekanlar var sağlam gece için. öğrenci içinde iyi diyorlar bilemem onu.

Yükleniyor...